Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Впевнено проходимо у фінал!

Впевнено проходимо у фінал!

10 жовтня на центральному стадіоні міста проходили зональні змагання з футболу обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти (в залік Гімназіади) 2019 року. У нашу зону входили такі команди: Ізяславська ДЮСШ, Білогірська ДЮСШ, Антонінська ДЮСШ та ДЮСШ м.Теофіполь.

Змагання проходили серед юнаків 2002-2004 р.н… До складу команди входило 16 спортсменів під керівництвом тренера – викладача Рибачка Віктора Михайловича.

У першій ігровій сутичці зустрілись Ізяславська ДЮСШ та Антонінська ДЮСШ. Команда Ізяслава впевнено здобула перемогу зі значним відривом у рахунку 4:0. Друга матчева зустріч пройшла між командами ДЮСШ м. Теофіполь та Білогірською ДЮСШ. Перемогу здобула команда м.Теофіполь Із рахунком 2:0.

Відповідно у фінальній частині змагань за 3-4 місце зустрілись команди Антонінської ДЮСШ та Білогірської ДЮСШ. Почесне третє місце посіла команда Антонінської ДЮСШ, обігравши суперника із рахунком 2:0.

За 1-2 місце між собою змагались команди ДЮСШ м.Теофіполь та Ізяславська ДЮСШ. Учасники змагань показали глядачам захоплюючу гру та продемонстрували власну майстерність. У результаті команда Ізяславської ДЮСШ здобула бажану перемогу із рахунком 2:1.

У впертій боротьбі за перемогу гравці кожної команди використовували не тільки весь свій технічний і тактичний арсенал, але і вміння відчувати партнера у різних ігрових ситуаціях. А вболівальники бурхливо реагували на кожне вдале «прокидання» і забитий у ворота м'яч.

По закінченню турніру представники команд подякували за запрошення та відзначили високий рівень змагань і хорошу організацію.

Фінальні змагання обласної Спартакіади серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти (в залік Гімназіади) з футболу серед юнаків відбудуться 17- 18 жовтня 2019 року у м. Старокостянтинів.

Команди фіналісти:

  1. Старокостянтинівська ДЮСШ;
  2. Ізяславська ДЮСШ;
  3. Волочиська ДЮСШ;
  4. Славутська ДЮСШ;
  5. Городоцька ДЮСШ;
  6. Кам'янець-Подільська ДЮСШ №2.

Щиро вітаємо тренера – викладача Рибачка В.М. та команду футболістів із вдалим виступом та бажаємо сили, впевненості, енергії та завзяття у фінальній частині обласної Спартакіади.11.10.2019 р.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

133
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.