Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«ВОЇНИ. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА»

«ВОЇНИ. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА»

Презентуємо проект Українського інституту Національної пам'яті«ВОЇНИ. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА»

Шлях від князівського дружинника ХІ століття, через реєстровекозацтво Гетьманщини часів Богдана Хмельницького, корпус січових стрільців – і до вояка Збройних сил України у зоні АТО.

Після перемоги Революції Гідності та агресії Росії проти української держави відновлення національних військових традицій вкрай необхідне сучасній українській армії. Хоча початкова неготовність Збройних сил України до війни на Сході і була частково подолана та навіть стала рушієм низки реформ, трансформація пострадянського війська в національне досі триває. Цей процес також потребує ґрунтовного перегляду традицій військового однострою, звань, знаків розрізнення і нагород.

До Дня Збройних Сил України районна державна адміністрація представляє матеріали проекту українського інституту національної пам'яті «ВОЇНИ. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА».

Це розповіді про історію військових формувань на теренах України від часів Русі до сьогодення. Матеріали проекту дають змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.

Радянська і російська пропаганда десятиліттями переконувала нас, що українці – народ миролюбний та лінивий. Коли ж прямих згадок про українське військо уникнути було неможливо, то використовувалися такі слова, як «мазепинці», «петлюрівці», «бандерівці», або й просто – «банда», «бандити».

Правда полягає в тому, що навіть у тяжкі періоди бездержавності перед відкритими загрозами ми самоорганізовувалися, щоб захистити себе та свою землю. Історія нашого війська сягає часів Давньої Русі. Високо цінувалися загони з українських земель у військах Великого Князівства Литовського та Речі Посполитої. Козацька піхота була чи не найкращою у Східній Європі. У ХХ столітті українці показали світові чимало прикладів справжньої воїнської мужності, вправності та завзяття, які не мають бути забутими сьогодні.

Слідкуйте за оновленням інформації про проект на сайті районної державної адміністраціїв період із 28 листопада по 6 грудня 2016 року.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.