Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Волонтери з Ізяславщини повернулися з чергової поїздки на Схід

Волонтери з Ізяславщини повернулися з чергової поїздки на Схід

Волонтери з Ізяславщини повернулися з чергової поїздки на Схід

Вже кілька років поспіль тривають бойові дії на Донбасі. У цей період великої скрути в Україні боронять кордони нашої держави відважні військовослужбовці. Серед них є й наші ізяславчани.

Проте небайдужа громадськість Ізяславщини, яка ціною власного часу, а інколи навіть статку, взяла на себе відповідальну місію підтримки Збройних Сил України, у тому числі й земляків, котрі несуть військову службу на Сході України. Спільна діяльність організацій, підприємств та установта жителів Ізяславського району стабільно дає свій результат.

Минулого тижня зону проведення антитерористичних операційвкотре відвідала волонтерська група Ізяславщини.Очолив поїздку заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко. Разом із ним туди відправились: благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, священик УПЦ КП із Грицева Шепетівського району митрофорний протоієрей о.Василь Павлюк, а також представники закладів культури району та водії.

Цього разу дорога наших волонтерів пролягала по Луганщині. Метою поїздки була підтримати військовослужбовців на Донбасі як духовно, так і матеріально.

Машина волонтерів була «під зав'язку» заповнена гуманітарним вантажем: продуктами харчування, речами першої необхідності, пасхальними листівками та малюнками, зробленими дитячими руками, та все, що зібрали жителі міста та району, рідні та близькі бійців. Адже хлопцям для повноцінного забезпечення та належного несення служби потрібно усе. До оперативної підготовки та організації поїздки волонтерів долучилися підприємства: ПП «Ізяславмолпродукт», ПрАТ «Ізяславський хлібозавод», КП «Ізяславтепломережа», ТОВ «Агрос-Віста», ТОВ «Арта-Агро»; спілка ветеранів АТО (керівник – В.Павлюк); навчальні заклади освіти Ізяславського району, Ізяславська дитяча школа мистецтв, Плужненський агроліцей; релігійні громади: церковна громада св. вмч. і ціл.ПантелеймонаУПЦ КПвм. Ізяслав, церковна громада Різдва Пресвятої Богородиці с.Поліське УПЦ КП, церковна громада Святого Миколая Чудотворця УПЦ КП м.Ізяслав, церковна громада Покрови Божої Матері с.Білогородка УПЦ КП, церковна громада Архистратига Божого Михаїла с.Тишевичі УПЦ КП, церковна громада Святого Івана Богослова с.Сахнівці УПЦ КП, церковна громада Пресвятої Трійці с.Плужне УПЦ КП, колектив Ізяславської районної поліклініки (керівник О.Бритковський), мешканці району: Валерій Антонюк, Геннадій Поліщук, Віктор Кравченко, Анатолій Білоус, Іван Кліпков, Наталія Чорновол, Володимир Коротун, Олег Носковський, Володимир Рига, та багато інших із забезпечення транспортом, коштами, продуктами харчування, смаколиками, тощо.

Хоч за час військового конфлікту на сході нашої держави це вже далеко не перша поїздка ізяславчан, проте сьогодні ті, що здійснюють волонтерську роботу, ризикують життям заради доставки необхідних для української армії речей, вкрай потрібних на передовій. Під час поїздки волонтерами постійно відчувалася напружена ситуація. Спостерігали рух військової техніки, цивільного транспорту перед блокпостами.

Під час перебування на бойових позиціях представники Ізяславщини передали захисникам гуманітарний вантаж. Бійці радо та із вдячністю приймали цю допомогу і щоразу переконуються, що земляки із ними.

Користуючись нагодою, священнослужителі з Ізяслава та Грицева разом із місцевим капеланом о.Володимиром Безпалим відслужили заупокійну літію на кладовищі м.Старобільська, де захоронені ще досі невпізнані наші герої.

Незважаючи на стан доріг та виснажливу поїздку на Донбас, ізяславські волонтери повернулись додому щасливими, адже вони зуміли доставили до місця призначення вантаж, хоч маленький, проте зібраний за стислі терміни усіма небайдужими ізяславчанами для наших захисників на передову. Ця невеличка допомога нагадує нашим землякам, що вони не забуті і не покинуті нами, і поки вони будуть перебувати на передовій, ми тут будемо піклуватися про них. Лише разом ми здатні відсто­яти нашу незалежність та цілісність кордонів. Лише разом до перемоги!

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

105
RSS
Гость
17:44
Молодцi хлопцi!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.