Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Волонтери Ізяславщини вирушили в поїздку на схід України із Великодніми подарунками

Волонтери Ізяславщини вирушили в поїздку на схід України із Великодніми подарунками

Волонтери Ізяславщини вирушили в поїздку на схід України із Великодніми подарунками

для захисників країни

1 квітня, напередодні прийдешніх Великодніх свят, волонтери Ізяславського району вирушили у свою чергову поїзду із доставкоюВеликодніх гостинців та матеріальної допомоги військовикам, що стоять захисниками свободи, незалежності та територіальної цілісності України на сході нашої держави.

Щоб зібрати Великодні гостинці на передову та ще іншу важливу допомогу від жителів міста Ізяслав та сіл Ізяславського району й не тільки, волонтери району підійшли як завжди відповідально та злагоджено.

На їх заклик активно відгукнулась небайдужа громадськість Ізяславщини, яка ціною власного часу, а інколи навіть статку, взяла на себе відповідальну місію підтримки Збройних Сил України. Збору великодніх подарунків для земляків, котрі несуть військову службу на Сході України, долучились представники громадськості, трудові колективи організацій, підприємств та установ, релігійні громади району різних конфесій, колективи та учнівська молодь закладів освіти району, приватні підприємці, жителі населених пунктів Ізяславського району.Спільні зусилля дали свій результат.

На схід нашої країни вправними господинями та господарями Ізяславщини до Великоднього столу наших захисників було приготовано чималодомашніх смаколиків: печене м'ясо, кишка, вареники, морква «по-корейськи», крашанки та інше. Також було зібрано чимало печива, солодощів, домашньої консервації, предметів особистої гігієни, шкарпеток та багато іншого.

Поблагословив у добру дорогу представників волонтерського руху району Володимира Зуєва та Івана Єфімчука, окропивши їх, вантаж та автомобіль освяченою водою, промовивши щиру молитвута напутні слова, які додали снаги подорожнім священник свято-Михайлівського храму міста Ізяслав Української Православної Церкви митрофорний протоієрей о.Іван Савєльєв.

Представники волонтерського руху району спочатку вирушили до міста Київ, де 2 квітня у свято-Варваринському приділі свято-Михайлівського храму свято-Михалівського Золотоверхого монастиря святійший Філарет, патріарх Київський і всієї Руси-України, предстоятель Української Православної Церкви Київський патріархат, освятив та передав для українських воїнів на схід України 5000 великодніх пасок, які будуть доправлені волонтерами Києва, Київської області та Ізяславського району нашим захисникам на передову. Паски були придбані за підтримки благодійників міста Київ.

Предстоятель Української Православної Церкви Київський Патріархат після освячення пасок звернувсяіз пастирським словом до присутніх, під час якого подякував меценатам та волонтерам за жертовність та підтримку захисників Батьківщини.

«Наша Церква, як і в попередні роки, турбується про наших воїнів, які не шкодують свого життя і захищають нашу українську землю. Паска — це не просто хліб, а це ознака того, що із цим хлібом пов'язаний сам Бог, який є Життя» – сказав Патріарх.

Також Предстоятель наголосив, що люди, які жертвують собою, є достойними вічного й блаженного життя: «Ті, хто жертвують собою, віддають своє життя — ці достойні вічного, блаженного життя, бо, віддаючи своє життя, вони виявляють свою любов до ближніх, до свого народу. Господь сказав: „Немає більшої Заповіді як любити Бога і любити свого ближнього“.

В освяченні також взяли участь Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній; керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, духовенство, депутати Київської міської ради, військовослужбовці, волонтери, громадські діячі.

Після освячення Патріарх Філарет поспілкувався із представниками ряду засобів масової інформації. «Ви питаєте – допоможе чи не допоможе (великодні паски військовим — В.К.). А що перемагає в будь-якій боротьбі: зброя чи дух? Дух. А ми це робимо, освячуємо, молимося, посилаємо ці паски для чого? Щоб підняти їх дух. Щоб вони відчували, що вони там не одні, а за ними стоїть великий український народ, а з народом — правда, тому що ми хочемо миру… Те, що ми робимо, це ознака того, що ми із нашими воїнами, молимося і дбаємо, і відчуваємо, що вони готові за нас покласти своє життя. Тому ми їм дякуємо і молимося, щоб Господь оберігав їх від усякого зла і від ворожої кулі», — додав святійший Філарет.

Завантаживши паски, волонтери Ізяславського району разом із своїми побратимами–волонтерами Київщини вирушили на схід до наших захисників із Великодніми подарунками.

Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни!

ФОТОЗВІТ

Відеосюжет із освячення пасок та із інтерв'ю представників волонтерського руху Ізяславщини 8.45-9.45 хв. сюжету випуску новин телеканалу UA/TV за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=K_D-kHXDQxY

Сюжет телеканалу «Еспресо» за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=PcxNY3gGgY4

Сюжет https://www.youtube.com/watch?time_continue=48&v=13TU7IG9qJ4

Віктор Кучерук, сектор інформаційноїдіяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської райдержадміністрації

111
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.