Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Волонтери Ізяславщини вирушили із черговою поїздкою на схід України

Волонтери Ізяславщини вирушили із черговою поїздкою на схід України

Волонтери Ізяславщини вирушили із черговою поїздкою на схід України

Рано вранці 2 травня у чергову поїздку в зону військових дій на сході країни із вантажем гуманітарної допомоги та необхідними речами наших земляків, які воюють за незалежність та територіальну цілісність України, вирушила група представників волонтерського руху Ізяславщини на чолі із заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Левченком. До складу групи увійшли: благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, священик УПЦ КП із Грицева Шепетівського району митрофорний протоієрей о.Василь Павлюк, аматори сцени Ізяславського району Юрій Шагун, Ігор Костюк, Микола Коваль, Володимир Рига та водії Олег Носковський і Володимир Коротун.

За час військового конфлікту на сході нашої держави це вже далеко не перша поїздка ізяславчан. Представники волонтерського руху Ізяславщини планують передати гуманітарний вантаж захисникам України та дати ряд концертівдля воїнів. Священики ж під час зустрічей із захисниками держави піднесуть молитви за їх здоров'я та дадуть пастирські благословення та настанови.

До підготовки та організації поїздки волонтерів долучилося чимало установ, підприємств та організацій району, колективів закладів освіти, жителів міста та сіл для забезпечення транспортом, коштами, продуктами харчування, смаколиками, тощо.

Не дивлячись на раню пору, провести волонтерів Ізяславщини прийшли представники ряду громадських та волонтерських організацій району.

Перед початком поїдки у храмі на честь святого великомученика та цілителя Пантелеймона УПЦ КП (м.Ізяслав) було піднесено молитвуза тих, хто вирушає в дорогу.

Пам'ятаймо, що завдяки допомозі кожного з нас наші військові отримують не тільки духовну, матеріальну, а й моральну підтримку, а це, у свою чергу, запорука успіху.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

113
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.