Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Волонтери Ізяславщини передали захисникам України на схід черговий вантаж

Волонтери Ізяславщини передали захисникам України на схід черговий вантаж

Волонтери Ізяславщини передали захисникам України на схід черговий вантаж

Представники ряду волонтерських груп Ізяславщиниі надалі активно працюють із надання допомоги захисникам свободи, незалежності та територіальної цілісності України, які знаходяться на сході нашої держави. Концертами, ярмарками, благодійними заходамивони роблять свій посильний внесок у справу наближення перемоги на сході України.

Нещодавно творчий аматорський колектив «Батальйон краси» Радошівського сільського будинку культури (керівник Віта Лагута), члени районної громадської організації «Ізяславське козацьке товариство» (керівник Олексій Корінець) та члени Великорадогощанського січового товариства із села Велика Радогощ (М'якотівської сільської ради) побували в селі Кравчики Збаразького району Тернопільської області на Дні села. Творчий колектив «Батальйон краси»подарував свої пісні та жарти тернопільчанам, юні козачата та їх наставник Микола Мельник демонстрували козацьку боротьбу «Бойовий гопак», побратими із ГО «Ізяславське козацьке товариство» частували усіх козацьким кулішем та юшкою. Виручені за поїздку кошти вони спрямували на благодійну допомогу українським воїнам.

До волонтерської допомоги активно долучились й учні та педагоги Великорадогощанської загальноосвітньої школи І-ІІ стенів. Попри свій вік діти розуміють, що на сході країни війна. Тому й вирішили допомагати українським військовим. Неодноразово проводили ярмарки у школі. Вилучені кошти також перераховували атовцям.

Спільно із волонтерськими групами міста Ізяслав, за підтримку ряду приватних підприємців, підприємств та організацій району і його жителів було зібрано вантаж на схід України, частину якого передали через Михайла, воїна одного із добровольчих батальйонів. Іншу частину зібраного вантажу повіз на схід керівник благодійної організації «Фонд ЗАСЛАВЩИНИ» Володимир Зуєв.

У спілкуванні із волонтерами Ізяславського району Михайло, боєць добровольчого батальйону, сказав: «Ця передача адресна. Вона піде в батальйон «Санти», який входить в оборону промзониАвдіївки. Так, це є адресна допомога в один батальйон, в якому знаходився я останній місяць. Ще діти дали прапор України, щоб воїни із нашого батальйону підписали його і я поверну його їм. Я гадаю на наступний тиждень вони зможуть отримати подяку від тих воїнів, які знаходяться в Авдіївці».

Про роботу волонтерів Ізяславського району розповіли журналісти телекомпанії «Поділля-ЦЕНТР».

Фото та відеоматеріали

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

96
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.