Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Волонтерам вдалось придбати апарати зовнішньої фіксації кінцівок

Волонтерам вдалось придбати апарати зовнішньої фіксації кінцівок

Волонтерам філії ГО «Захист — об'єднання волонтерів» м.Ізяслав вдалось втілити в реальність мрію хірургів, які безупинно рятують життя нашим відважним захисникам, — вдалось придбати апарати зовнішньої фіксації кінцівок.

А все завдяки кожному мешканцю та гостеві Ізяславщини, які купують товари (домашні смаколики, сувеніри, прикраси, інші цікаві та унікальні речі) на благодійних ярмарках, що організовуються щовихідними поблизу місцевого ринку волонтерами філії ГО «Захист — об'єднання волонтерів» м.Ізяслав.

За ці кошти вдалось придбати 20 апаратів зовнішньої фіксації за 41 тис.грн. та доставити в медичні заклади на передову. Це обладнання — дуже гарна підмога лікарям для порятунку травмованих кінцівок наших бійців під час бойових дій: дозволяють лікарю зафіксувати поламану кістку, зшити судини, м? язи та нервові закінчення. Часто використання цих апаратів попереджає ампутацію кінцівок. Протягом 3-4 місяців апарат зовнішньої фіксації залишається на тілі пацієнта і призводить до повного відновлення кінцівки. Потреба у таких апаратах існує постійно і є дуже нагальною, бо для лікування одного пацієнта можуть використати декілька таких апаратів – залежно від травми.

До речі, вже одному пораненому встановлено апарат зовнішньої фіксації.

125
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.