Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вокальні колективи Ізяславської школи мистецтв - переможці міжнародного конкурсу "Зірки Європи"!

Вокальні колективи Ізяславської школи мистецтв - переможці міжнародного конкурсу "Зірки Європи"!

Талановиті вихованці Ізяславської дитячої школи мистецтв постійно виступають не тільки у нас в Україні, а й за кордоном. І незмінно їх вміння отримують високі оцінки. Нещодавно вокальні колективи Ізяславської школи мистецтв – Академічний дитячий хор «Світанок» (керівник Марія Юзик) та фольклорний ансамбль «Зорянка» (керівник Клавдія Бернацька), концертмейстер колективів Вадим Петровський – вибороли ПЕРШЕ у шостому сезоні міжнародного конкурсного мистецького проєкту «ЗІРКИ ЄВРОПИ» у номінації «Хоровий спів 8-15 років»! На розгляд журі вони представили вокальну композицію «Три царі» (Д.Хопкінс, аранжуання М.Пекали).

Організатори проєкту – творче обєднання «Сузір’я України», громадська організація «Світ чудес» при підтримці ГО «Креативні системи», творчої екосистеми «Музика», видавництва FdverMAN за сприяння Мыыстерства культури та інформаційної політики України.

За перемогу колективи отримали відповідний Диплом, а їх педагоги отримали від організаторів Подяки за творчий внесок у розвиток культури України.

Ми щиро пишаємося нашими талановитими земляками та сподіваємося, що зірки нових талантів запаляться на європейському та світовому мистецькому небосхилі.

За матеріалами Ізяславської дитячої школи мистецтв

106
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.