Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вогнеборці Ізяславщини провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Вогнеборці Ізяславщини провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Вогнеборці Ізяславщини провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Вже декілька років поспіль з метою ознайомлення дітей з найнебезпечнішою, проте особливо важливою професією «рятувальника», а також задля привернення уваги громадськості до питань цивільного захисту та навчання населення основам безпечної життєдіяльності, періодично проводиться Всеукраїнська громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Так, 15 вересня, напередодні свого професійного свята – День рятівника, рятувальники 13-ї державної пожежно-рятувальної частини та Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели такий захід для учнів Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука та для учнів Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» і Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Вогнеборці коротко ознайомили присутніх з історією пожежної охорони та пожежної частини, розповіли про специфіку своєї роботи та надзвичайні події, які їм доводиться ліквідовувати. Найцікавішою ж частиною зустрічі стали показові виступи, під час яких бійці демонстрували пожежно-рятувальну техніку, спеціальне обладнання та одяг. Також працівники частини змоделювали надзвичайну ситуацію із рятування потерпілих.

Зокрема серед учасників акції були розповсюджені пам'ятки та листівки протипожежного характеру.

Особливу зацікавленість під час заходу виявили школярі, котрі з радістю приміряли на себе бойовий одяг та тримали у власних руках пожежне спорядження. Дітлахам акція дуже сподобалася, а найголовніше те, що кожен з них усвідомив, що біду краще попередити, аніж ліквідувати. Сповнені вражень від побаченого, діти надовго запам'ятають цікавий та змістовний візит до рятувальників, і відтепер сто разів подумають, чи варто пустувати з вогнем.

У проведенні акції взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

82
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.