Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Водно-болотяні угіддя та біорізноманіття

​Водно-болотяні угіддя та біорізноманіття

Кожного року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення, що має назву «Рамсарська конвенція».

Рамсарська конвенція підкреслює тісний зв'язок між водно-болотними угіддями, водою і людьми. Водно-болотні угіддя є ресурсом, який має велике соціально-економічне, культурне та наукове значення, і їх втрата є непоправною шкодою.

Основною метою відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь є підвищення обізнаності людей щодо взаємозалежності між водою і водно-болотними угіддями, забезпечення справедливого розподілу води між різними групами користувачів цих ресурсів.

З цією метою фахівець з екологічної освіти Національного природного парку «Мале Полісся» завітав до Ізяславського НВК №2 де було проведено тематичну лекцію під девізом ,, Водно-болотяні угіддя та біорізноманіття".

Під час заходу діти ознайомились з метою підписання конвенції, дізнались про важливість збереження екосистеми водних угідь задля збереження біологічного розмаїття, охорони зникаючих видів птахів та рослин, а також збереження місцевих видів риб.

НПП «Мале Полісся» висловлює щиру вдячність адміністраціям, педагогічним колективам та учням Ізяславського НВК №2 за можливість проведення подібних заходів.

77
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.