Стоматологія
Друк на футболках і чашках

"Водій! Не порушуй правила проїзду залізничного переїзду"

"Водій! Не порушуй правила проїзду залізничного переїзду"

«Водій! Не порушуй правила проїзду залізничного переїзду»

Починаючи з 2015 року на залізничних переїздах Укрзалізниці через порушення водіями Правил дорожнього руху сталось 73 випадки ДТП, в яких 13 осіб загинуло та 32 травмовані. Також, лише на перегонах, які обслуговує Хмельницька дистанція колії, машиністами поїздів в 30 випадках було вжито заходів до негайної зупинки рухомого складу для відвернення наїзду на людину, в 7-х випадках наїзд попередити не вдалося.

Почастішали випадки в`їзду транспортних засобів в бік рухомого складу та виїзду на колію перед поїздом, вжиття заходів машиністом до негайної зупинки рухомого складу через знаходження людини на колії та травмування із смертельними випадками людей, які раптово з`явилися на колії. Відстань до рухомого складу була меншою, ніж потрібна для повної зупинки.

%d0%bf%d0%bd%d0%be

Нагадуємо, що в середньому при швидкості руху поїзда 120 км/год – гальмівний шлях буде складати 1000 метрів, рухомий склад з такою швидкістю прослідує 100 м лише за 3 секунди. Особливо не дотримуються вимоги Правил дорожнього руху України власниками великовагових та великогабаритних транспортних засобів.

Лише за останні три роки на переїздах Південно-Західної залізниці допущено два випадки ДТП з великогабаритними транспортними засобами. Випадки стали можливі внаслідок порушення перевізниками й водіями транспортних засобів зазначених вище нормативних документів. Так, 20.10.2016 року о 10 год. 03 хв. на залізничному переїзді 81км ПК1 перегону Уладівка-Хмільник відбулося зіткнення регіонального поїзда № 805 сполученням Вінниця-Хмельницький з автомобілем марки ЗІЛ-131, державний номер АВ 5658 ВМ. В наслідок зіткнення виникла пожежа в кабіні керування вагону №156 МВ-1. Поїзд зупинився на 80 км ПК9. Водій та двоє пасажирів автомобіля ЗІЛ-131 смертельно травмовані, машиніст дизель-поїзда та помічник машиніста отримали опіки тіла різного ступеню важкості.

На залізничному переїздів 1267км ст.Війтівці Хмельницької області внаслідок ігнорування водієм транспортного засобу (трактор САSEI-310 із навісним обладнанням) показань заборонної світлофорної і звукової сигналізації, сталося зіткнення з пасажирським поїздом № 143 сполучення Київ – Івано-Франківськ. Аналогічний випадок відбувся 07.08.2012 на переїзді 87 км роз'їзду Галине Київської області.

Внаслідок допущених випадків ДТП, залізниці та власникам завдано значних матеріальних збитків, які до цього часу не відшкодовані в повному обсязі.

Шановні водії! Не порушуйте правил проїзду через залізничні переїзди, запам'ятайте, що об'їхавши закритий шлагбаум або не звернувши уваги на сигнал світлофору, який забороняє рух, ви піддаєте ризику власне життя і життя інших людей!

Життя – дуже важка розплата за безтурботність та халатність. Про це повинен пам'ятати кожен.

За матеріалами Хмельницької дистанції колії

114
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.