Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вночі на Хмельницькій атомній електростанції шукали вибухівку

Вночі на Хмельницькій атомній електростанції шукали вибухівку
Фото: xaec.org.ua

СБУ отримала повідомлення із погрозою підриву Хмельницької атомної електростанції.

Вчора вночі, 3 червня, на електронну адресу колл-центру Служби безпеки України надійшло анонімне повідомлення з погрозою підриву об’єктів енергетики та АЕС України, в тому числі Хмельницької АЕС. Про це повідомляють на сайті ХАЕС.

«Одразу був введений план заходів з протидії загрозам ХАЕС, оповіщені члени антитерористичного штабу, введений посилений режим експлуатації АЕС, підрозділами Національної поліції виставлені пости на під’їздах до Хмельницької АЕС, організоване патрулювання», — зазначають у пресслужбі.

Оперативний персонал провів огляд закріпленого обладнання, приміщень та територій на предмет наявності/відсутності підозрілих предметів. А підрозділи Національної гвардії та відомчої воєнізованої охорони посилили режим охорони об’єктів та території Хмельницької АЕС.

Водночас вибухотехнічний відділ головного управління Національної поліції в Хмельницькій області провів огляд території, приміщень та споруд Хмельницької АЕС на предмет наявності/відсутності вибухових пристроїв.

«За результатами проведених заходів вибухонебезпечних предметів та вибухових матеріалів не виявлено», — йдеться на сайті.

За фактом Національною поліцією зареєстроване кримінальне правопорушення.

Джерело: Портал "Є"

410
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.