Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Внесення змін до законодавчих актів щодо здійснення контролю у сфері пожежної безпеки

Внесення змін до законодавчих актів щодо здійснення контролю у сфері пожежної безпеки

У зв'язку із внесенням змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки, а саме введенням в дію Постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 року № 715, 716 Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області повідомляє, що, до критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері техногенної та пожежної безпеки, належать:

— вид об'єкта (приміщення, будівля, споруда, будинок, територія), що належить суб'єкту господарювання на праві власності, володіння, користування (далі — об'єкт);

— площа об'єкта;

— максимальна розрахункова (проектна) кількість людей, які постійно або періодично перебувають на об'єкті;

— умовна висота об'єкта (висота, яка визначається різницею позначок найнижчого рівня — проїзду (установлення) пожежних автодрабин (автопідйомників) і підлоги верхнього поверху без урахування верхніх технічних поверхів, якщо на технічних поверхах розміщено лише інженерні обладнання та комунікації будинку);

— наявність та масштаб небезпечних подій, надзвичайних ситуацій, які сталися на об'єкті протягом останніх п'яти років, що передують плановому періоду;

— клас наслідків (відповідальності) під час будівництва об'єкта;

— кількість порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, пов'язаних з експлуатацією або під час будівництва об'єкта та виявлених протягом останніх п'яти років, що передують плановому періоду.

Віднесення суб'єкта господарювання до високого, середнього або незначного ступеня ризику здійснюється з урахуванням суми балів, нарахованих за всіма критеріями, за такою шкалою:

від 41 до 100 балів — високий;

від 21 до 40 балів — середній;

від 0 до 20 балів — незначний.

Якщо суб'єкту господарювання належить на праві власності, володіння або користування більше одного об'єкта, кількість балів нараховується за всіма критеріями, окремо щодо кожного об'єкта.

Стосовно об'єктів, що будуються, сума балів нараховується лише за критеріями 5-7, визначеними в додатку 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 року № 715.

Планові заходи державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки здійснюються за діяльністю суб'єктів господарювання з такою періодичністю:

з високим ступенем ризику — не частіше одного разу на два роки;

із середнім ступенем ризику — не частіше одного разу на три роки;

з незначним ступенем ризику — не частіше одного разу на п'ять років.

Якщо суб'єкту господарювання належить на праві власності, володіння або користування більше одного об'єкта, перевірка суб'єкта господарювання здійснюється з періодичністю, що залежить від суми балів, нарахованих окремо щодо кожного об'єкта.

У разі коли за результатами останнього планового заходу державного нагляду (контролю) у суб'єкта господарювання не виявлено суттєвих порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, наступна планова перевірка такого суб'єкта господарювання проводиться не раніше ніж через установлений для відповідного ступеня ризику період, збільшений удвічі. Це положення не застосовується до суб'єктів господарювання, віднесених до високого ступеня ризику.

За дедальною інформацією щодо даного питання звертатися до Ізяславського районного сектору, що знаходиться за адресою м. Ізяслав вул. Миколи Микотюка, 106 або за телефоном 5-01-55.


Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

117
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.