Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Власникам житла, які безкоштовно приймають переселенців, виплачуватимуть гроші

Власникам житла, які безкоштовно приймають переселенців, виплачуватимуть гроші

Держава компенсує витрати на комунальні послуги.

Уряд розробив соціальний пакет для підтримки внутрішньо переміщених осіб. Ним врегульовуються питання соціальних виплат, працевлаштування, а також розміщення осіб, які втратили або вимушено покинули своє житло. Крім того, передбачена фінансова підтримка людей, які безоплатно прихистили переселенців. Про це повідомляють у прессдужбі Хмельницької ОДА.

«Власники житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб, отримають гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 гривень на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку. Ці гроші передбачені для компенсації витрат на комунальні послуги», – йдеться у повідомленні.

Алгоритм дій для отримання компенсації:

Люди, які мають житло та готові дати прихисток внутрішньо переміщеним особам, повинні повідомити місцеву владу про готовність прийняти у себе переселенців.

Для цього необхідно звернутися до органу місцевого самоврядування із заявою та надати необхідну інформацію.

Також, цю інформацію можна надати через вебсайт Прихисток, а надалі це можна буде зробити й через застосунок Дія.

«Органи місцевого самоврядування почнуть формувати реєстр житлового фонду доступного для розміщення. Це дозволить розмістити якомога більшу кількість людей.

Що важливо, розселення у житлі буде відбуватись лише за згодою власників житла, які погодились надати прихисток», — пояснюють у пресслужбі.

Щомісячно власники житла, які безкоштовно прийняли у своїх домівках переміщених осіб, будуть отримувати виплату з бюджету через органи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, в обласному центрі переселенцям пропонують безкоштовне професійне навчання та безкоштовні IT-курси. Крім того, у Хмельницькому хочуть збудувати нове житло для переселенців. Також у місті працює кілька локацій, де люди з інших областей можуть безкоштовно взяти одяг і взуття

Сайт "Є"

89
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.