Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Влада Хмельниччини заборонила людям ходити до лісу

Влада Хмельниччини заборонила людям ходити до лісу

Відповідний наказ підписав голова обласної військової адміністрації.

У Хмельницькій області заборонили відвідувати ліси цивільним людям. Заборонено також і в’їжджати до лісових насаджень автомобілями та іншою технікою на час дії воєнного стану (крім транзитних шляхів). Про це йдеться у наказі голови обласної військової адміністрації Сергія Гамалія, опублікованого сьогодні, 23 березня.

З метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і мінімізації їх наслідків, відтепер там можуть бути лише лісники, військові, правоохоронці. Зокрема, у лісах дозволено перебувати службовим особам Збройних Сил України, прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Нацгвардії України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, постійним лісокористувачам під час виконання цими особами службових повноважень.

Районні військові адміністрації області разом з сільськими, селищними та міськими головами мають провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо заборон, встановлених цим наказом.

Сайт "Є"

36
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.