Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вкрала м’ясо та телефон – шепетівчанка отримала вирок

Вкрала м’ясо та телефон – шепетівчанка отримала вирок

Суд визнав жінку винною в двох крадіжках.

Шепетівський міськрайонний суд позбавив волі на п’ять років 47-річну шепетівчанку. Її визнали винною у крадіжках, одна з яких була скоєна в умовах воєнного стану. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Ще18 лютого вона викрала майже 6 кілограмів м’яса та м’ясних виробів в одному з магазинів Шепетівки. «Маніпуляції жінки з товаром, частину якого вона поклала до камери схову, а частину винесла, не розрахувавшись, помітила продавчиня. Вона її наздогнала й змусила повернути викрадене», — повідомили в пресслужбі суду.

А 9 квітня, вже під час дії воєнного стану, шепетівчанка на залізничному вокзалі вкрала у знайомого телефон, який той залишив на лавці, відійшовши подивитися, чи не приїхав потяг.

«У суді свою вину у крадіжках (одна з яких повторна й вчинена в умовах воєнного стану) обвинувачена визнала повністю. Однак, додала, що за м'ясо мала намір розрахуватися, але не зустрівши у кого позичити грошей, повернулася до магазину й винесла його без оплати. Чисті наміри, сказала, були й щодо телефону: взяла його, коли йшла в приміщення вокзалу, коли ж повернулася на перон, власника на місці вже не було. Тому віддала мобільний вартістю понад 2,6 тисячі гривень співмешканцеві, який продав його за 200 гривень», — йдеться в повідомленні пресслужби суду.

Утім, такі твердження обвинуваченої суд відхилив і розцінив їх як намагання пом’якшити кримінальну відповідальність за вчинене.

Отож суд визнав жінку винною. Але вирок – 5 років позбавлення волі, не набрав законної сили та може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Сайт "Є"

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.