Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вкотре продовжили карантин: які умови

Вкотре продовжили карантин: які умови

Відповідну постанову вчора, 22 липня, прийняли на засіданні Кабінету Міністрів України.

Адаптивний карантин, який міг завершитися 31 липня, продовжили до 31 серпня. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 22 липня, повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

«У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ та НС», — слова міністра охорони здоров'я України Максима Степанова наводять у пресслужбі відомства.

Отож, у різних регіонах країни із першого серпня встановлюватимуть «червоний», «помаранчевий», «жовтий» і «зелений» рівні небезпеки поширення Covid-19. Але навіть для «зеленої зони» будуть діяти певні карантинні обмеження.

Постанову Кабміну ще не оприлюднено. Але в МОЗ додають, що для «зеленої зони», в якій, станом на 22 липня перебуває Хмельниччина, діятимуть такі карантинні обмеження:

— у громадських будівлях та транспорті обов'язковим є носіння маски або респіратора;
— проведення масових заходів може відбуватися за умови перебування не більше 1 особи на 5 квадратних метрів;
— кінотеатри мають бути заповнені не більше, ніж на 50%;
— пасажирські перевезення мають відбуватися тільки для пасажирів на сидячих місцях.
Відповідно до постанови, регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважається такий, у якому наявна хоча б одна з таких ознак:
— завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50%;
— середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;
— коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить більш як 11%;
— показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить більш як 10%.

У залежності від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиницях застосовуються відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

У МОЗ зазначили, що дія нової постанови стосується періоду з 1 серпня по 31 серпня 2020 року. Нагадаємо, адаптивний карантин уведений в Україні з 22 травня. А 3 червня Кабмін прийняв зміни до постанови щодо протидії COVID-19, якими запровадив низку пом’якшень карантинних заходів.

Джерело: портал "Є"

248
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.