Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Вкладені кошти у розвиток закладів освіти – інвестиції у майбутнє Ізяславщини та України»

«Вкладені кошти у розвиток закладів освіти – інвестиції у майбутнє Ізяславщини та України»

«Вкладені кошти у розвиток закладів освіти – інвестиції у майбутнє Ізяславщини та України», — Олександр Корнійчук

Під час робочої поїздки до Ізяславщини голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук спільно із головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим відвідав Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука.

Під час перебування у навчальному закладі О.Корнійчук та Б.Яцков поклали квіти до погруддя О.Кушнірука, який загинув у ході проведення антитерористичної операції на сході України і чиїм іменем названо заклад освіти.

У фойє школи діти тепло та сердечнопривітали гостей закладу пісенно-танцювальним флеш-мобом та вручили символ української гостинності хліб-сіль.

Олександр Корнійчук та Борис Яцков вручили директору Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука Роману Демчуку сертифікат на навчально-комп'ютерний комплекс (формула 12+1) вартістю 167 077 грн., придбаний за кошти освітньої субвенції.

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков зазначив, що за кошти освітньої субвенції у заклади освіти Ізяславського району нещодавно було придбано 200 комп'ютерів на загальну суму 3 млн.грн., у тому числі 18 навчально-комп'ютерних комплексів різних модифікацій. Один із придбаних НКК і було передано закладу.

У свою чергу Олександр Корнійчук наголосив, що вкладені кошти у розвиток закладів освіти – інвестиції у майбутнє Ізяславщини та України.Також він добавив, що нині, у час новітніх інформаційних технологій, школам необхідні комп'ютери, які допомагають як дітям, так і вчителям отримувати найновішу інформацію, кращі знання.

О.Корнійчук та Б.Яцковвідвідали кабінет інформаційно-комунікаційних технологій закладу освіти, де вже розміщено новий навчально-комп'ютерний комплекс і вчитель інформатики Інна Гульчак та її учні подякували керівникам області та району за такий гарний подарунок навчальному закладу.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

99
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.