Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Візит заступника голови райдержадміністрації до хірургічного відділення

Візит заступника голови райдержадміністрації до хірургічного відділення

Візит заступника голови райдержадміністрації до хірургічного відділення

Важливою складовою процесу модернізації охорони здоров'я є створення належних умов для роботи медичного персоналу, а також підвищення комфортності для перебування пацієнтів в медичних закладах.

З цією метою в медичних закладах району проводяться поточні та капітальні ремонти, закуповується нове медичне обладнання. Це дозволяє підвищити якість надання медичних послуг та наблизити медицину до людей, зробити її доступною для кожного жителя.

Не винятком стало хірургічне відділення Ізяславської центральної районної лікарні.

Сьогодні, 19 липня, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко у супроводі головного лікаря Ізяславського району Олександра Агапія та за участю завідувача хірургічного відділення Романа Зуляка відвідав дане відділення. Метою візиту було ознайомлення керівництва району із роботою відділення та придбаним новим медичним обладнанням для операційного блоку цього відділення.

Посадовець оглянув відремонтоване хірургічне відділення, стан процедурного кабінету, ординаторської, деяких палат, зокрема операційного блоку, адже нещодавно його укомплектували сучасним медичним обладнанням – операційною підвісною лампою та модернізованим операційним столом.

Під час свого візиту Володимир Борисович поспілкувався із медичним персоналом та запитав, які існують нагальні проблеми із ремонтом та оснащенням хірургічного відділення.

Не зважаючи на позитивні зрушення, залишається значний простір для праці та вдосконалення.

Користуючись нагодою, заступник голови райдержадміністрації ознайомився із ходом проведення робіт по реконструкції приміщення поліклініки Ізяславської центральної районної лікарні.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

134
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.