Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Візит юних ізяславчан до Польщі

Візит юних ізяславчан до Польщі

Група учнів зі старовинного міста Ізяслав разом зі своїм викладачем польської мови у період різдвяних канікул 2016 року відвідали мальовниче місто Остроленка Республіки Польща за запрошенням президента цього міста Януша Котовскі. Побувавши у провідних місцях Остроленки діти отримали масу позитивних емоцій, вражень, познайомились з новими людьми, з якими відразу зуміли знайти спільну мову не дивлячись на мовний бар'єр. Місто запам'яталося доброзичливими, ввічливими та привітними людьми.

Молоді ізяславчанизі своїм вчителем мали можливість відвідати пам'ятні місця Остроленки: краєзнавчий музей міста, п'ятьзагальноосвітніх навчальних закладів, різні розважальні центри. Також відбулася зустріч української делегації з представниками органів місцевої влади, які поділилися досвідомта результатами своєї роботи.

Після візитів до польських шкіл-гімназій дітям насамперед запам'яталися гарно облаштовані класні кімнати із сучасним обладнанням та комп'ютерною технікою. Наші школярі не лише відвідали навчальні заклади, а й взяли активну участь у навчальному процесі, а саме на уроках англійської мови, праці та історії Польщі.

Юні ізяславчани також відвідали столицю Польщі місто Варшаву, де оглянули один із найсучасніших планетаріїв Європи, відкритий у Варшаві «Небо Коперника». Планетарій оснащений новітнім устаткуванням і дає широкі можливості знайомства із космічним світом та історією нашої планети. Крім того, гості столиці також побували у науковому центрі Коперника, в Королівському замку і музеї Варшавського повстання, зокремау Старому Місті.

Поїздка відбулась завдяки підтримці Ізяславського районного польського товариства доброчинного «Полонія» (голова Валентин Паньковський) та ТОВ «Бартнік».

Наразі Ізяславщина із нетерпінням очікуєдрузів із Польщі уславному Ізяславі!

В підготовці матеріалу використано інформацію із сайту ostroleka.pl

612
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.