Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Візит наукового працівника до історичного міста Ізяслава

Візит наукового працівника до історичного міста Ізяслава

Візит наукового працівника до історичного міста Ізяслава

Минулої п´ятниці в старовинне місто Ізяслав, котре й досі несе сліди минулої слави, завітала науковий співробітник культурно-археологічного центру «Пересопниця» Лариса Парфенюк.

Мета візиту науковця — ознайомитись із численними пам'ятками архітектури історичного Ізяслава, де колись проживали князі Заславські, із якими нас об'єднує спільна історія щодо написання унікальної відомої писемної пам'ятки «Пересопницького Євангелія».

Екскурсію для почесного гостя проводила директор Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею Людмила Левицька, яка, у свою чергу, розповіла про заснування міста та найцікавіші його пам´ятки, що являються справжньою окрасою міста. Адже вони й досі зберігають пам'ять про те, що відбулося багато століть тому.

Екскурсія передбачала також ознайомлення з вулицями міста. Лариса Юхимівна захоплено розглядала мальовничий краєвид та із цікавістю слухала про старовинну історію одного із найцікавіших і найстаріших міст Хмельниччини — Ізяслава.

Користуючись нагодою, Лариса Юхимівна завітала до Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею та ознайомилась із науковими матеріалами й експозицією музею. Для поповнення фондів музею Лариса Парфенюк обмінялась із керівником музею науковою літературою.

По завершенню заходу почесний гість поділилась із екскурсоводом своїми враженнями та емоціями.

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

62
RSS
Гость
13:31
І що вона той замок відреставруе.кому вона потрібна і чи не забагато для неї почесті.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.