Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Психолог Олег Покальчук: «Російське суспільство — це гібрид монархії з родоплемінним устроєм"

Психолог Олег Покальчук: «Російське суспільство — це гібрид монархії з родоплемінним устроєм"

Експерт ділить його на три частини: кацапи, москалі й археологічні знахідки.

Олег Покальчук — військовий і соціальний психолог. В інтерв’ю «Радіо НВ» він розповів про психологію російського суспільства. За його словами, ніяких ілюзій про зміну російського суспільства нам будувати не варто. Це — гібрид монархії з родоплемінним устроєм, у якому щонайменше два покоління повністю втрачені для цивілізованого спілкування. Тому, що б не відбувалося, його суть не зміниться.

«Я б розділив на три частини це суспільство: кацапи, москалі й археологічні знахідки, — пояснює експерт. — Кацап — це марксистсько-фашистська ідеологія. Людиноподібного у ній дуже мало. Москаль — це карма, це — «рускій мір», який сотні років отримує, вигрібає і знову кудись лізе. І люди з рештками совісті, яким випало нещастя народитися. Вони в абсолютній меншості, ми називаємо їх археологічними знахідками. Можливо, своєю діяльністю вони отримають потім право на спілкування з цивілізованими людьми, але їх мінімальна кількість».

Як ми вже помітили, не вирізняється й російська армія. Вона не дотримується правил війни, не має найменшого поняття про мораль. Тому навіть не варто намагатися зрозуміти їхні звірства й спалення українських міст. «Поза межами москви й Петербурга життя на рівні лаптів. Вони дивуються асфальту й електриці в селах», — додає Олег Покальчук. Психолог називає це подразником, який росіяни хочуть зруйнувати до свого рівня.

Сайт "Є"

48
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.