Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Військовий облік – за новим порядком

Військовий облік – за новим порядком

Військовий облік – за новим порядком

Уряд України затвердив новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних. Нові вимоги до військового обліку викладені у постанові Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. № 921. Його впровадження сприятиме переведенню Збройних Сил України та інших військових формувань на організацію і штати воєнного часу, доукомплектування їх особовим складом у мирний час та особливий період. Крім того, прийняття зазначеної Постанови дасть змогу належним чином здійснювати аналіз кількісного та якісного складу призовників і військовозобов'язаних, їх бронювання на період мобілізації та на воєнний час, а також здійснювати контроль за виконанням посадовими особами, призовниками і військовозобов'язаними встановлених правил військового обліку громадян України.

24 січня з ініціативи Ізяславського районного військового комісаріату відбулось навчання з відповідальними працівниками за ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників територіальних громад, підприємств, установ, організацій.

Під час проведення навчання районний військовий комісар Сергій Царук ознайомив присутніх із постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 р. №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних». Ним було озвучено основні вимоги щодо ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних. Також виступаючий зосередив свою увагу на першочергові завдання, які слід виконувати відповідальним за ведення військового обліку, зокрема: підготувати та заповнити картки первинного обліку, проводити оповіщення призовників та військовозобов'язаних при отриманні розпорядження військового комісара, забезпечити їх прибуття в Ізяславський райвійськкомат, вести військовий облік відповідно до документообігу, затвердженого постановою. Крім того довів до відома присутніх про адміністративну та кримінальну відповідальність відповідальних працівників за порушення вимог щодо ведення військового обліку призовників та військовозобов'язаних.

Після цього Сергієм Васильовичем було надано вичерпні відповіді на питання, які порушували бажаючі присутні.

За матеріалами сектору організаційно-кадрової

роботи апарату райдержадміністрації

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.