Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Військово-патріотичному духу не дамо згаснути»

«Військово-патріотичному духу не дамо згаснути»

Щороку спільними зусиллями відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, а також Ізяславської районної спілки ветеранів Афганістану на базі дитячого оздоровчого табору «Світанок» регулярно проводиться цикл інтелектуально-розважальних, військово-патріотичних, спортивних заходів. Не винятком став вчорашній день.

Для юнаків та дівчат дитячого оздоровчого табору провели військово-патріотичну акцію.

«Щоб молоде покоління стало справжніми патріотами та захисниками Батьківщини, необхідно виховувати їх ще з раннього дитинства. Практичні навички та уміння поведінки в екстремальних умовах, прагнення до здорового способу життя, вдосконалення морально-психологічного стану і фізичного розвитку — це головне, що ми прагнемо навчити і закріпити у вихованцях табору. Окремим завданням стоїть розвиток у дітлахів патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, національної гідності та самосвідомості, любові до своєї Батьківщини, готовності захищати свій рідний край», — підкреслив голова Ізяславської районної спілки ветеранів Афганістану Василь Тележинський.

Військово-патріотична акція дає унікальні знання, вміння та навички, які сприятимуть у подальшому житті молоді, забезпечать відповідний рівень усвідомленості, відповідальності за власне життя та життя своєї країни, підвищують рівень популярності служіння в лавах Збройних сил України, надають можливість долучитися до активної громадської роботи та ведення здорового способу життя.

У ході вищезазначеної акції діти мали змогу ознайомитися із сучасними зразками стрілецької зброї та засобами зв'язку, їх тактико-технічними характеристиками, самостійно виконати нормативи з розбирання та збирання зброї, одягнути загальновійськовий захисний комплект, протигази, сучасну екіпіровку тощо.

Не менш цікавим для юнаків та дівчат стало спілкування з офіцерами. Зокрема, військові ветерани 8 окремої бригади спеціального призначення розповідали підліткам про особливості та специфіку нелегкої, але почесної армійської служби у частинах та підрозділах Збройних Сил України.

Знайомство із військовими професіями, сучасними зразками стрілецької зброї та засобами зв'язку, їх тактико-технічними характеристиками, показові виступи почесних гостей із розбирання та збирання зброї, приміряння загальновійськового захисного комплекту, протигазу, сучасної екіпіровки, проведенню майстер-класу із наповнення повітрям парашута — ось далеко не повний перелік заходів, які зробили дозвілля дітлахам цікавим і змістовним. Ніхто не залишився байдужим, кожний взяв для себе щось нове, цікаве, неповторне.

На згадку про цікавий вчорашній день було зроблено колективне фото.


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації


9
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.