Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Військово-патріотичному духу не дамо згаснути»

«Військово-патріотичному духу не дамо згаснути»

Щороку спільними зусиллями відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, а також Ізяславської районної спілки ветеранів Афганістану на базі дитячого оздоровчого табору «Світанок» регулярно проводиться цикл інтелектуально-розважальних, військово-патріотичних, спортивних заходів. Не винятком став вчорашній день.

Для юнаків та дівчат дитячого оздоровчого табору провели військово-патріотичну акцію.

«Щоб молоде покоління стало справжніми патріотами та захисниками Батьківщини, необхідно виховувати їх ще з раннього дитинства. Практичні навички та уміння поведінки в екстремальних умовах, прагнення до здорового способу життя, вдосконалення морально-психологічного стану і фізичного розвитку — це головне, що ми прагнемо навчити і закріпити у вихованцях табору. Окремим завданням стоїть розвиток у дітлахів патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, національної гідності та самосвідомості, любові до своєї Батьківщини, готовності захищати свій рідний край», — підкреслив голова Ізяславської районної спілки ветеранів Афганістану Василь Тележинський.

Військово-патріотична акція дає унікальні знання, вміння та навички, які сприятимуть у подальшому житті молоді, забезпечать відповідний рівень усвідомленості, відповідальності за власне життя та життя своєї країни, підвищують рівень популярності служіння в лавах Збройних сил України, надають можливість долучитися до активної громадської роботи та ведення здорового способу життя.

У ході вищезазначеної акції діти мали змогу ознайомитися із сучасними зразками стрілецької зброї та засобами зв'язку, їх тактико-технічними характеристиками, самостійно виконати нормативи з розбирання та збирання зброї, одягнути загальновійськовий захисний комплект, протигази, сучасну екіпіровку тощо.

Не менш цікавим для юнаків та дівчат стало спілкування з офіцерами. Зокрема, військові ветерани 8 окремої бригади спеціального призначення розповідали підліткам про особливості та специфіку нелегкої, але почесної армійської служби у частинах та підрозділах Збройних Сил України.

Знайомство із військовими професіями, сучасними зразками стрілецької зброї та засобами зв'язку, їх тактико-технічними характеристиками, показові виступи почесних гостей із розбирання та збирання зброї, приміряння загальновійськового захисного комплекту, протигазу, сучасної екіпіровки, проведенню майстер-класу із наповнення повітрям парашута — ось далеко не повний перелік заходів, які зробили дозвілля дітлахам цікавим і змістовним. Ніхто не залишився байдужим, кожний взяв для себе щось нове, цікаве, неповторне.

На згадку про цікавий вчорашній день було зроблено колективне фото.


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації


111
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.