Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОТРАКТОМ,ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОТРАКТОМ,ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОТРАКТОМ, ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Сергій Васильович,- наразі питання призову на контрактну службуза контрактом є досить актуальним в діяльності військового комісаріату?

  • — Так, Ізяславськийрайонний військовий комісаріат, постійно проводить роботу щодо відбору громадян на військову службу за контрактом. Мушу зазначити, що в багатьох громадян під час проведення бесід в першу чергу виникає питання щодо грошового забезпечення. Це зрозуміло. Матеріальне стимулювання в наш час грає чи не головну роль.

А яку заробітну платню отримують контрактники сьогодні?

  • — Сьогодні контрактник, що тільки розпочинає військову службу отримує не менше 7200 гривень грошового забезпечення. Крім того для нього виплачується підйомна грошова допомога, в розмірі місячного грошового забезпечення та грошова винагорода на оздоровлення, під часчергової відпустки. Відпустка надається терміном не менше 30 днів. В цілому за рік контрактник першого року служби отримає не менше 100000 гривень.

А які надбавки отримують військовослужбовці за контрактом під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції?

  • — Під час перебування в зоні проведення АТО усі військовослужбовці, офіцери і звичайно військовослужбовці за контрактомотримують грошові надбавки від 2400до 6000 гривень щомісячно.

Так з грошовим забезпеченням розібралися. А які ще, так би мовити переваги, має військова служба за контрактом на ринку праці?

  • — Так переваги є і досить суттєві. Військовослужбовці військової служби за контрактом у випадку винаймання житла у місті, населеному пункті де вони проходять службу, отримують грошову компенсацію від держави від 1500 до 3000 гривень, в залежності від населеного пункту: районний центр, обласний центр, тощо. Якщо військовослужбовець проживає з сім'єю в складі 3 і більше чоловік виплата збільшується в 1,5 рази…Далі, нібитодрібниця, але у військовій частині контрактники безкоштовно забезпечуються обідом, або за бажанням грошовою компенсацією за обід…Під час служби військовослужбовці за контрактом отримують кваліфіковану медичну допомогу і мають право на санітарно-курортне лікування та відпочинок в санаторіях, пансіонатах Міністерства оборони України.І не останнє, але важливе, це отримання безкоштовної вищої освіти без відриву від військової служби. Так-так, після закінчення першого контракту,і підписання другого терміну контракту, військовослужбовець має право на вступ до вищих навчальних закладів на заочну, безкоштовну форму навчання.

Так, пакет соціальних переваг та пільг досить суттєвий, а на які терміни підписуються контракт з Міністерством оборони України?

  • — Для громадян, які вперше приймаються на військову службу за контрактом на посади рядового складу контракт підписується на строком на 3 роки. З військовослужбовцями, що приймаються на посади сержантського та старшинського складу, строком від 3 до 5 років. І саме цікаве, з військовослужбовцями військової служби за призовом під час мобілізації, які під час особливого періоду прослужили не менше 11 місяців,і які знову приймаються на військову службу за контрактом, строк контракту становить 6 місяців…Зазначу, що всі військовослужбовці за контрактом спочатку направляються в навчальні центри.

Виникає питання, яке цікавить багатьох батьків,- призов на строкова службу буде?

  • — Так. Вже вийшов Указ президента України щодо призову на строкову службу навесні 2017 року. На медичні та призовні комісії викликатимуться громадяни чоловічої статі віком від 18 до 27 років, хто не має, або в кого закінчилася відстрочка. Але до Збройних Сил України направлятимуться призовники віком від 20 років. Хто старше 18, але не має 20 років,- матимуть відстрочку.Зазначу, що строковики в зону проведення антитерористичної операціїне направлятимуться. Також хочу сказати, що призов на строкову службу це непогана можливість працевлаштування. Після 11- місяців служби військовослужбовці строкової служби можуть, за власним бажанням, підписати контракт і матимуть пільги про які я говорив.

Які критерії, щодо відбору на військову службу за контрактом?

  • -Критерії прості.На військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які не проходили строкової служби та громадяни, які її проходили — військовозобов'язані, віком від 18 до 60 років для чоловіків, та жінки віком від 18 до 50 років. Під час призову жінок враховуєтьсяїх фахова підготовка. В першу чергу потрібні медичні спеціалісти, радіо телефоністи, кухарі, діловоди. Під час відбору громадян проводиться медичне обстеження, професійно-психологічний відбір та проведення спеціальної перевірки. Також повинен зазначити що ті хто був засуджений за вчинення тяжкого злочину, не можуть бути призвані...І ще, військовим пенсіонерам, що призиваються на контракт, пенсія виплачується під час їх служби. А після звільнення пенсія перераховується відповідно до нового рівня грошового забезпечення.

Сергій Васильович, хочу Вам побажати успіхів у Вашій роботі і дякую за інформацію, що Ви надали.

92
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.