Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Він відчував, що більше не повернеться

Він відчував, що більше не повернеться

Василь Герасимович загинув, захищаючи нашу державу, на сході України 15 вересня.
Чоловіку було 53 роки, жив у селі Більчин, Мислятинського старостинського округу, що на Ізяславщині. Залишилися у Героя маленькі онуки, діти та дружина.

— Тато був по життю простою, доброю людиною. Життя його не було легким, з мамою піднімалися як могли. Грошей в колгоспі тоді не платили, тому ловив і продавав рибу, щоб мати на побутові потреби. Окрім цього завжди тримав багато худоби, щоб потім оплатити наше навчання. Можу з впевненістю сказати, що він робив усе для того, аби ми завжди мали все необхідне, — розповідає донька Катерина.

Василь Миколайович пішов добровольцем до війська у перший день повномасштабного вторгнення. Там він став командиром танка танкового взводу. За словами побратимів, він завжди давав слушні поради і ніколи не залишав своїх.

Перший раз його життя було під загрозою, коли танк наїхав на міну. У пана Василя сталася контузія, але, попри це, він витягнув поранених побратимів. Потім ще й встиг швидко зібрати інструменти, аби той пошкоджений танк відремонтувати.

Та життя Захисника все ж обірвалося від ворожої міни. Цього разу його підрозділ їхав бусом. В результаті вибуху загинули усі, хто був у салоні.

— Коли тато перший раз приїхав з фронту, то відчував і нам про це казав, що більше не приїде. Він хотів ще хоча б один раз нас усіх побачити. Мріяв допомогти підготувати онуків до зими, накупляти речей, зводити малят на батути. Ми не вірили що він більше не повернеться, — ділиться спогадами донька Катерина.

Додому його тіло родина чекала майже десять днів. І, врешті, 24 вересня душа Героя назавжди упокоїлася на рідній землі.

Така ціна незалежності України, ціна свободи нашої нації...


Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Воїна і дякуємо за його неоціненний внесок у перемогу та світле майбутнє нашої держави!

Наталія Поплавська

3484
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.