Стоматологія
Друк на футболках і чашках

VIII Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій

VIII Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій

VIII Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій

Відбувся VIIІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій. Для участі у Фестивалі надійшло 286 робіт із 22 областей України, а також Білорусі, Грузії, Казахстану, Литви, Молдови та Польщі за номінаціями: «Інновації у сфері дошкільної освіти»; «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах»; «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами»; «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

Відповідно до рішення журі Фестивалю, переможцями визначено 105 учасників, які представили найкращі роботи, що презентують результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та виховного процесів, управлінської діяльності. Серед них і педагогічні працівники Хмельниччини:

— Атаманюк Наталія Василівна, учитель початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Хмельницької міської ради Хмельницької області;

— Опанасюк Сергій Вікторович, методист відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради Хмельницької області.
Пугач Олена Дмитрівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської райдержадміністрації Хмельницької області.

Вітаємо переможців!

За матеріалами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

100
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.