Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відзначили річницю загибелі воїна-інтернаціоналіста Володимира Дорошука

Відзначили річницю загибелі воїна-інтернаціоналіста Володимира Дорошука

Відзначили річницю загибелі воїна-інтернаціоналіста Володимира Дорошука

Історія свідчить, що тисячолітній досвід не переконав людство в абсурдності війни. Але більшість вже усвідомила, що за помилки, зроблені кимось, розплачуються своїми життями наші близькі, земляки.

Чужа та жорстока війна в Афганістані залишила невиліковні рани не лише в учасників бойових дій, але й у наших душах. Загалом Україна втратила не одну тисячу молодих хлопців, понад 5 тисяч стали інвалідами, ще майже сотня чоловік залишились у полоні або пропали безвісти. У числі тих, хто не повернувся з афганської війни є імена й уродженців Ізяславщини.

Рівно 33 роки томуз «афганського пекла» повернувся до рідного дому, рідного села ТеліжинціВолодимир Дорошук … в цинковій труні. Кілька місяців не вистачило дожити йому до свого 19-річчя від дня народження. А що вже говорити про материнський біль…

У цей трагічний день у Теліжинецькій загальноосвітній школі І-ІІ ст. відбувся тематичний військово-патріотичний захід за участю учнів навчального закладу, у якому навчався загиблий. Гостями зібрання були голова громадської організації «Рада ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення» Василь Тележинський, заступник голови Ізяславської районної Спілки ветеранів Афганістану Василь Стриж, член президії Ізяславської районної Спілки ветеранів Афганістану Василь Притолюк.

Під час проведення уроку мужності бойовими побратимами полеглого було зазначено, що війна в Афганістані, яка тривала десять років і принесла смерть у тисячі українських родин, має стати уроком для всіх, уроком для прийняття виважених рішень щодо участі у різних військових конфліктах, бо найціннішим є людське життя!

Прикро усвідомлювати, що приклад недалекоглядної загарбницької політики радянських вождів не слугує уроком для теперішнього керівництва Російської Федерації. Ось уже четвертий рік на сході нашої країни проходить антитерористична операція, яка насправді є, як і 29 років тому в Афганістані, неоголошеною війною.

Також усіма присутнім було згадано тих, хто пройшов горнило війни різних часів, членів родин, які чекали на батьків, синів, чоловіків. Зокрема вшановано пам'ять воїнів, які загинули, до кінця виконуючи свій військовий обов'язок.

Василь Тележинський висловив подяку вихованцям та працівникам навчального закладу за посильну волонтерську допомогу нашим землякам, котрі боронять кордони рідної землі на сході України.

Відвідали цього дня й могилу Володимира Дорошука. Вшанували світлу пам'ять земляка, товариша, військового побратима.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

70
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.