Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відзначено ювілей собору Різдва Христового в місті Ізяслав

Відзначено ювілей собору Різдва Христового в місті Ізяслав

8 січня, у день Різдва Христового, Високопреосвящений Пантелеймон, архієпископ Шепетівський і Славутський, керуючий Шепетівською єпархією Української Православної Церкви відвідав з пастирським візитом місто Ізяслав, де очолив престольне свято міського храму Різдва Христового.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Ізяславського округу і настоятель храму митрофорний протоієрей о.Федір Пилипчук та представники духовенства Ізяславського, Шепетівського благочинь та міста Києва.

Цього року духовенство, прихожани та гості храму молитовно відзначили 15-ту річницю його освячення.

У ході літургії правлячий архієрей вручив групі священиківІзяславського благочинняцерковні відзнаки.

Присутній на святковому богослужінні завідувач Синодальним видавничим відділом Української Православної Церкви митрофорний протоієрей о.Володимир Савєльєв зачитав різдвяне посланняпреосвященного Пантелеймона, єпископа Шепетівського і Славутського.

По завершенню літургії Преосвященніший владика Пантелеймон привітав отця настоятеля і паству з подвійною подією — Різдвом Христовим і ювілеєм храму. Побажав Божої допомоги у всіх добрих справах, тілесних і духовних сил та закликав на усіх Боже благословення.

Від імені жителів Ізяславського району та міста Ізяслав духовенство та прихожан храму привітали голова районної державної адміністрації Борис Яцков та Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

320
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.