Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відзначено Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Відзначено Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь.

З нагоди свята в Ізяславському районному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася зустріч ветеранів та людей похилого віку району, ряду громадських організацій району за «круглим» столом.

Також на урочистий захід були запрошені заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, заступники начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Світлана Станівчук та Людмила Савлук, головний лікар Ізяславськоїрайонної поліклініки Олексій Бритковський, заступник головного лікаря Ізяславського районного медико-санітарного центру Сергій Глеба та інші.

Захід розпочався із привітань шановних гостей. Виступаючі неодноразово наголошували на тому, що важко переоцінити здобутки старшого покоління.Адже це люди – джерело народної мудрості, а їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з'єднує покоління. Люди старшого віку є останніми носіями класичної культури межі ХІХ-ХХ століть, того часу, в якому понад усе цінились честь, вихованість, толерантність — ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн. Життя швидкоплинне, і з кожним роком ми, нажаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну, за рідний край.

Сьогоднішній день — чудовий привід ще раз висловити глибоку вдячність і пошану нашим мудрим наставникам, а також згадати тих, кого вже немає серед живих.

На завершення виступаючі побажали, щоб у людей старшого покоління у цьому стрімкому світі завжди по-особливому світився родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

У ході заходу між ветеранами та представниками влади відбувся активний конструктивний діалог, у ході якого було розглянуто ряд важливих для ветеранів питань.

Душевну атмосферу та гарний настрій на святі створили працівники Ізяславського районного будинку культури, котрі представили свої найкращі номери.

За святковим чаюванням ветерани та люди похилого віку могли поспілкуватись, поділитись своїми проблемами та досягненнями, а також пригадати свою молодість.

Крім того відбулись тематичні заходи і на територіях сільських рад Ізяславщини.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.