Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відзначено активних учасників волонтерського руху Плужненського професійного аграрного ліцею

Відзначено активних учасників волонтерського руху Плужненського професійного аграрного ліцею

Відзначено активних учасників волонтерського руху Плужненського професійного аграрного ліцею

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, керуючий справами виконавчого апарату Ізяславської районної ради Леся Божко, заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук, представники волонтерського руху Ізяславського району- керівник благодійної організації «Фонд Заславщини» Володимир Зуєв та представник районної ветеранської організації, учасник АТО Володимир Кізіменко 22 травня завітали до Плужненського професійного аграрного ліцею. Гості закладу висловили щирі слова подякипедагогічному та учнівському колективам закладу за активну участь в організації роботи щодо надання волонтерської допомоги захисникам України, які боронять свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції. Також було відзначено постійну співпрацю закладу із органами влади району та містапід час проведення різноманітних заходів з відзначення державних, професійних та інших свят.

В.Левченком та Л.Божко колективу Плужненського професійного ліцею було вручено Грамотурайонної державної адміністрації та районної ради. В.Зуєв вручив подяку БО «Фонд Заславщини» Подяку навчальному закладу за активну участь у підтримці волонтерського руху району.

Крім того групі активних учасників волонтерського руху колективу Плужненського професійного аграрного ліцею було вручено відзнаки «Волонтер Ізяславщини «За покликом душі».

Від імені районної ветеранської організації Володимир Кізіменко вручив грамоти окремим членам колективу за активну участь у заходах з відзначення Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, якібуло проведено в травні поточного року.

Заступник директора Плужненського ПАЛ Євгенія Лісовськаподякувала гостям закладу за оцінку роботи учнів та педагогів і запевнила у готовності до подальшої співпраці у реалізації різноманітних проектів.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.