Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Відповідальність підлітків за порушення закону

​Відповідальність підлітків за порушення закону

Хоча темпи дитячої злочинності знижуються та частка тяжких злочинів, які скоюють підлітки, зростає. Як стверджують фахівці з психології — психіка українських дітей значно змінилася продовж останніх десяти років: у них відсутнє відчуття страху, нічого не цінують, зневірені. Жорстокість серед дітей значно збільшується, а їхні злочини стають моторошнішими.

Є різні причини підліткової злочинності, але найчастіше це неналежний догляд за дітьми. Крім того, згубний вплив на неповнолітніх справляє телебачення, що пропагує насильство і життя заради власного задоволення.

З метою роз'яснення про відповідальність за протиправні дії фахівцем І категорії служби у справах дітей Ізяславської районної державної адміністрації Ольгою ПОЦІЛУЙКО, начальником Ізяславського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області 14 лютого із неповнолітнім клієнтом пробації М. проведено профілактичну бесіду на тему: «Відповідальність підлітків за порушення закону».

Основне завдання заходу – це набуття клієнтом пробації знань про юридичну, а саме адміністративну відповідальність, аналіз поняття прав та норм поведінки, надання інформації щодо видів злочинів та покарань за них, інформування щодо особливостей кримінального провадження у справах стосовно неповнолітніх.

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.