Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відповідальне батьківство - запорука щастя дитини

Відповідальне батьківство - запорука щастя дитини

Начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації Раїсою Ткаченко та завідувачем сектору усиновлення, опіки і піклування та сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, районної державної адміністрації Вікторією Палигою у переддень осінніх канікул взято участь у загальношкільних батьківських зборах в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О.П.Онищука, гімназія» та Ізяславському НВК «ЗОШ І ступеня – дитячі ясла-садок № 3».

У своїх виступах вони зазначили, що разом із статусом батьківства громадяни, які народжують дітей, набувають як права, так і обов'язки та несуть відповідальність за виховання і розвиток дитини. Найважливішою ланкою у вихованні дітей є сім'я, яка з перших днів появи малюка на світ покликана готувати його до життя та практичної діяльності, в домашніх умовах забезпечити розумну організацію його життя, допомоги засвоїти позитивний досвід старших поколінь, набути власного досвіду поведінки й діяльності.

Так, згідно із Сімейним кодексом України, Законами України «Про охорону дитинства» і «Про освіту» батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття та виховувати її в дусі поваги до прав і свобод інших людей, любові до своєї сім'ї й родини. Батьки зобов'язані піклуватися про фізичний, духовний, моральний розвиток та здоров'я дитини, забезпечити їй здобуття повної загальної середньої освіти та підготувати до самостійного життя.

За неналежне виконання батьківських обов'язків законодавством передбачено припинення соціальних виплат у разі їх нецільового використання, позбавлення батьківських прав, притягнення до адміністративної відповідальності тощо. Злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов'язків по догляду за дитиною або особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки, карається обмеженням або позбавленням волі.

Місія батьків — навчити дитину відповідати за свої вчинки, готувати її до майбутнього самостійного життя, сприяти досягненню нею певної мети, допомагати для неї стати щасливою людиною.


Служба у справах дітей райдержадміністрації

100
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.