Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відповідальне батьківство

Відповідальне батьківство

20 березня завідувачем сектору усиновлення, опіки і піклування та сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, служби у справах дітей райдержадміністрації Вікторією Палигою взято участь у батьківських зборах 7-х класів Ізяславського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5, ім. О.П.Онищука, гімназія» та проведено виступ на тему: «Відповідальне батьківство».

Відповідальне батьківство – покликання кожного подружжя; кожна подружня пара повинна знати і розуміти свої обов'язки щодо відповідального батьківства.

Всі ми звикли розуміти, що такі поняття як батько і матір – це найголовніші люди в нашому житті. Ми знаємо, що для того, щоб бути гарними батьками, треба належним чином виконувати свої батьківські обов'язки, любити і піклуватись про свою дитину. Разом із статусом батьківства настають права, обов'язки та відповідальність за розвиток та виховання дитини.

За невиконання або неналежне виконання своїх обов'язків щодо виховання дітей батьки можуть бути притягнені до різних видів юридичної відповідальності (штраф, позбавлення батьківських прав, позбавлення волі). Обов'язки батьків добре висвітлені в статті 150 Сімейного кодексу України, згідно з якою батьки зобов'язані: виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім'ї та родини, свого народу, своєї Батьківщини; піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток; забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя; поважати дитину.

Взаєморозуміння між батьками, підтримка, самореалізація, баланс сімейного та особистого, змістовне дозвілля, спільна участь у вихованні дітей, рівний розподіл домашньої роботи, як компоненти ідеї ґендерної рівності, створюють сімейне середовище, сприятливе для розвитку дитини, дотримання її прав, формування гармонійної особистості. Щаслива сім'я – найкращий життєвий сценарій, приклад для наслідування як дочками, так і синами.


Служба у справах дітей районної державної адміністрації

77
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.