Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відновлюється «Каскад»

Відновлюється «Каскад»

Нещодавно на території колишньої військової частини А0553, де раніше дислокувалась 8 окрема бригада спеціального призначення, зібрались члени громадської організації «Рада ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення» з метою відзначення 53 річниці від дня заснування військової частини.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих бійців-товаришів та всіх військовослужбовців, що загинули за незалежність України.

Свято розпочалося з урочистого мітингу, під час якого лунали привітання від голови громадської ради «Рада ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення» Василя Тележинського та колишніх військових.

Під час заходу прозвучала приємна звістка стосовно відновлення підліткового клубу «Каскад», який розпочне функціонувати з 01 січня 2016 року. Клуб був заснований в Ізяславі у далекі 60-ті роки. В «Каскаді» під чітким керівництвом вчителя фізкультури та військової справи Лєбєдєва Валентина Петровича виховувались мужність, наполегливість, взаємодопомога та відповідальність серед підлітків. Не один десяток офіцерів елітних підрозділів були вихованцями цього юнацького клубу, серед них – Герой України Олександр Петраківський, колишній в.о.міністра оборони України Михайло Коваль та інші. На жаль, у 2007 році «Каскад»припинив свою діяльність. Проте, з метою популяризації національного військово-патріотичного виховання молоді робота клубу відновлюється. Головою цього клубу обрано Валентина Ярощука. На заняттях вихованці клубу вдосконалюватимуть не лише спортивну майстерність, а й проходитимуть парашутно-десантну та військову підготовки, топографію, тощо. Особлива увага також приділятиметься психологічній і моральній підготовці вихованців клубу, розвитку їх вольових і позитивних людських якостей, національному духу і особистісному вдосконаленню.

По завершенню заходу присутніми було покладено квіти до меморіалу військової частини, а також проведено панахиду за загиблими товаришами.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

746
RSS
Гость
17:39
Валентин ЯроЩук
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.