Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Віддав майже 20 тисяч за неіснуючу картоплекопалку

Віддав майже 20 тисяч за неіснуючу картоплекопалку

Вчора, 12 серпня, до поліції в Хмельницькій області надійшло 5 повідомлень про шахрайства, більшість із яких стосувалися купівлі товарів через мережу інтернет. Про це повідомили в обласному управлінні Нацполіції.

Нейбільшу суму втратив мешканець Адамполя Старосинявського району, який перерахував 19 930 гривень за картоплекопалку до мінітрактора невідомому продавцю. Як наслідок, ні грошей, ні картоплекопалки.

Без трьох тисяч залишилася мешканка Новоушицького району, яка намагалася через інтернет придбати велосипед. А жителька Ізяслава перерахувала 4 тисячі гривень за зерно та комбікорм. Але потерпілі також не отримали свій товар. Тепер шахраїв намагаються встановити правоохоронці.

А ось хмельничанин, якому начебто заблокували рахунок, залишився без 5 560 гривень, які з його картки зняли невідомі Ще один мешканець Хмельницького, намагаючись орендувати житло через інтернет, заплатив фіктивному ріелтору 1500 гривень.

«За усіма вищеперерахованими фактами працівники поліції наразі проводять перевірки і закликають громадян бути уважними і не потрапляти у доволі поширені шахрайські схеми», — повдіомили в секторі комунікацій Нацполіції області.

Нагадаємо, 11 серпня до правоохоронців також зверталися мешканці області, які стали жертвами шахраїв. Серед них і 34-річна хмельничанка, яка на одному із сайтів намагалась купити шубу та залишилася без 17 тисяч гривень.

Джерело: портал "Є"

1213
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.