Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Відчуй себе впевнено»

«Відчуй себе впевнено»

«Відчуй себе впевнено»

З метою залучення людей з певними особливими потребами у сферу соціально-трудових відносин та з нагоди Міжнародного дня інвалідів, 1 грудня 2017 року фахівці Ізяславського районного центру зайнятості, в рамках Всеукраїнської Декади зайнятості для людей з інвалідністю та за участю фахівців управління соціального захисту населення райдержадміністрації, провели профконсультаційний захід «Відчуй себе впевнено».

У тренінгу взяли участь 8 безробітних та 12 осіб з числа зайнятого населення, які мають обмежені фізичні можливості. Під час заходу фахівець з профорієнтації Цибуля Ю.М. ознайомила присутніх із станом місцевого ринку праці, перспективами працевлаштування громадян з інвалідністю на підприємствах міста та району, соціальними послугами, які надає служба зайнятості, зокрема її можливостями щодо підбору підходящої роботи, організації професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, участі зазначеної категорії громадян у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Разом із фахівцем центру зайнятості учасники заходу сформували кроки успішного працевлаштування, опрацювали методи самопрезентації під час проходження співбесіди з роботодавцем, а такожвизначили шляхи щодо власної професійної реалізації.

Про пільги, на які мають право претендувати особи з інвалідністю, докладно розповіли фахівець відділу обслуговування інвалідівуправління соціального захисту населення райдержадміністрації Поварчук В.В. та фахівець відділу нарахування субсидії управління соціального захисту населення райдержадміністрації Личманюк С.В. Вони поінформували учасників про навчання для інвалідів, можливість оформити державні допомоги, забезпечення санаторно-курортними путівками для реабілітації, особливостями забезпечення ортопедичним взуттям та засобамитранспортування для осіб, які мають проблеми з опорно-руховою системою.

Особам з інвалідністюне легко знайтироботу, тому важливо сприяти підвищенню їх конкурентоспроможності, допомогти визначити власне місце на ринку праці.


Інформацію підготувала провідний

фахівець з профорієнтації відділу

надання соціальних послуг

Ізяславського РЦЗ – Цибуля Ю.М.

Довідки за тел.: 4 24 16

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.