Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся весняний кубок району з футболу

Відбувся весняний кубок району з футболу

Відбувся весняний кубок району з футболу

Вслід за Чемпіонатом району з футзалу, сектор молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації організував кубок району з футболу. У цих спортивних змаганнях цьогоріч перемогувиборювали 7 команд, які були поділені на дві групи. Група А: с.Путринці, м.Ізяслав «Харчомаш, с.Ліщани „Агро-Інвест“. Група Б: с.Михнів, с.Білогородка, м.Ізяслав „ІВК 31“, с.Теліжинці „Камчатка“. У групових матчах точилася безкомпромісна боротьба. Особливо цікавою була гра між командами с.Михнів та с.Білогородка.Градус поєдинку ще до початку матчу обіцяв бути високим, адже зустрічалися два сусідні села.

Після групових матчів до фіналу вийшли команди м.Ізяслав „Харчомаш“ та с.Теліжинці „Камчатка“. До фіналу команди пройшли різний шлях. Команда з м.Ізяславазіграла тільки 2 матчі, а команда «Камчатка» – 3 матчі. Матч команди розпочали з обережних атак. Хорошу гру показали футболісти обох команд. А на 10 хвилині матчу неузгодженістю між захисниками команди „Харчомаш“ скористався гравець з с.Теліжинці та переграв голкіпера. Після пропущеного голу ізяславські футболісти дещо активізувалися і почали гостро атакувати. Загалом перший тайм прошов у рівній боротьбі.

Під час другого тайму в одній з контратак футболісти с.Теліжинці подвоїли рахунок і перемогли. Матч пройшов у напруженій боротьбі на кожному клаптику футбольного поля, було багато зупинок через порушення, арбітр матчу показав 4 жовтих карток.

Унеділю вболівальники побачили неперевершений футбол.

Завідувач сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук нагородив переможців та призерівкубком таграмотами. Після нагородження всі залишилися задоволені тим святом, яке подарували футболісти на полі.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.