Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся тренінг для представників держструктур Ізяславщини

Відбувся тренінг для  представників держструктур Ізяславщини

17 листопада в Ізяславі відбувся тренінг для представників держструктур міста та Ізяславського району в рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні». Тренінг провела президент Благодійного Фонду «Ксена» Устинова Оксана.

Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Виконавчим партнеромПроекту у Хмельницькійобласті єБлагодійний Фонд «Ксена», співробітники якого мають 12-річний досвід надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Участь у тренінгу взяли практичні психологи та заступники директорів НВК м.Ізяслав, працівники Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації та управління соціального захисту населення, спеціалісти територіального центру обслуговування. У ході практичних вправ та обговорень було розглянуто основні тенденції проблеми «торгівлі людьми» в Україні та світі, найкращі практики роботи з постраждалими від торгівлі людьми, методи їхньої реабілітації, оцінки потреб та проблем, морально-етичні принципи в роботі з постраждалими.

Під час тренінгу представники державних структур підвищили свою обізнаність щодо законодавства у сфері протидії торгівлі людьми та покращили спроможність виявляти постраждалих від цього злочину, надавати їм допомогу та підтримку відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» в умовах розвитку державного Національного механізму взаємодії суб'єктів.

Довідково: в Україні вже більше 280 громадян отримали від держави статус осіб, що постраждали від торгівлі людьми. Серед них — чоловіки, жінки та діти, які є українцями або іноземцями.

Постраждалі особи мають право отримати від держави соціальний супровід, психологічну, медичну допомогу, разову матеріальну виплату тощо. Значну реабілітаційну підтримку надаєБФ «Ксена» у партнерстві з міжнародними організаціями.

89
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.