Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся традиційний щорічний турнір з волейболу, присвячений пам’яті Ковалінського І.В.

Відбувся традиційний щорічний турнір з волейболу, присвячений пам’яті Ковалінського І.В.

На минулих вихідних у спортивному залі Ізяславської ДЮСШ та спортивному залі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушінрука відбувся традиційний щорічний відкритий турнір з волейболу, присвячений пам'яті вчителя фізичної культури Ковалінського Івана Васильовича.

Іван Васильович свою трудову діяльність провів в Михнівській ЗОШ І-ІІІ ст., був справжнім фанатом і професіоналом своєї справи, усе своє життя присвятив фізичній культурі та спорту. Вихованці завжди згадують свого вчителя добрими словами та пам'ятають поради та рекомендації наставника.

В урочистій церемонії відкриття турніру взяли участь завідуючий сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук та організатори турніру.

У своєму вітальному слові Віталій Олексійович зазначив: «Приємно, що незважаючи на непросту ситуацію в Україні, в Ізяславському районі традиційно чотири роки поспіль відбувається турнір з волейболу, присвячений пам'яті Ковалінському Івану Васильовичу, при цьому набираючи все більшої популярності». Також він побажав перемоги сильнішим, а усім глядачам – цікавої гри.

У змаганнях взяли участь 6 команд. Окрім ізяславчан, які були представлені трьома командами – ДЮСШ, с.Михнів та команда Ізяславського району, учасниками турніру були команди з смт.Городниця, Славути, Теофіполя.

У напруженій боротьбі вміння блискуче володіти м'ячем продемонстрували волейболісти з смт.Городниця, які вибороли І почесне місце, ІІ місце посіла команда ДЮСШ, на ІІІ місці – гравці з с.Михнів.

На закритті турніру був присутній син Івана Васильовича – Іван Ковалінський із Нетішина. Він подякував організаторам змагань за вшанування пам'яті його батька.

Всі призери та переможці змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Турнір започаткований та організований завдяки його вихованцю Луцику Віталію, який обожнює спорт, а особливо волейбол і є вихованцем Івана Васильовича.


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.