Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся традиційний щорічний міжнародний футбольний турнір з міні-футболу пам’яті Героя України Г

Відбувся традиційний щорічний міжнародний футбольний турнір з міні-футболу  пам’яті Героя України  Г

28-29 грудня на базі Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністраціїпроходивграційний щорічний міжнародний турнір з міні-футболу серед школярів. Турнір було присвячено пам'яті Героя України Георгія Кірпи.

Цього разу в ньому взяли участь вісім команд з міст Київ, Хмельницький, Нововолинськ Волинської області, Нетішин, Ізяслав, Славута, Дніпропетровськ, Століно з Республіки Беларусь.

На урочисту церемонію нагородження завітали: Президент Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи» Анатолій Палюх, заступник голови районної державної адміністраціїВолодимир Левченко.

У своєму виступі Анатолій Палюх привітав юних учасників футбольного турніру та їх наставників з успішним проведенням заходу. Анатолій Володимирович наголосив, щофондомтривалий час проводиться робота із підтримкифізичної культури таспорту. Вік закликав усіх дітей брати приклад із життя Героя України Георгія Кірпи, який завжди бувсправжнім патріотом України.

У свою чергу заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко щиро подякувавпрезиденту Фонду імені Г.М.Кірпи Анатолію Палюху за надану допомогу у проведенні турніру з міні-футболу. Також вінвручивГрамоту Ізяславської районної державної адміністрації та Ізяславської районної ради Міжнародній громадській організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи» за багаторічну та вагому підтримку фізичної культури та спорту в Ізяславському районі.

У напруженій чесній спортивній боротьбі серед юних футболістівперемогу командаміста Нетішин. Друге місце вибороли футболісти із Ізяслава, третє – із Століно.Переможці та призери змагань отримали кубки, дипломи, подарунки від Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи». Кожен учасник змагань також отримав від Фонду подарунок. Крім того було нагороджено спортсменів у номінаціях «Кращий воротар турніру»,«Наймолодший учасник турніру»,«Кращий нападаючий турніру»,«Кращий захисник турніру».


За матеріалами відділу освіти молоді та

спорту райдержадміністрації

384
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.