Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся традиційний обласний турнір з волейболу пам'яті Олександра Кожевнікова

Відбувся традиційний обласний турнір з волейболу пам'яті Олександра Кожевнікова

Відбувся традиційний обласний турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам'яті Олександра Кожевнікова

17 березня 2018 року в м.Ізяслав відбувся традиційний обласний турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам'яті тренера-викладача Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи Кожевнікова Олександра Миколайовича.

Олександр Миколайович був справжнім професіоналом своєї справи, все життя присвятив фізичній культурі та спорту. Вихованці завжди згадують свого вчителя добрими словами та пам'ятають поради і рекомендації наставника.

У турнірі взяли участь 6 команд. Ізяславський район представляли 2 команди – «Сангушко» м.Ізяслав та молодіжна збірна команда з волейболу с.Мислятина. Гостями змагань стали команди з м.Шепетівка, м.Славута, м.Нетішин та м.Остріг.

Відкриття вже традиційного турніру розпочалося із шикування команд під звуки музичного спортивного маршу. Капітани команд підняли Державний Прапор України. З привітальним словом та побажанням гарної гри перед початком змагань виступили завідувач сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук та учень Олександра Миколайовича Віктор Дишкант, який є засновником та постійним співорганізатором цих змагань.

Учасників змагань було поділено на 2 групи. Під час турніру трибуни були заповнені глядачами та вболівальниками, які своєю активною та емоційною підтримкою надихали спортсменів на яскраву та запеклу боротьбу.

Непередбачуваністю та інтригами характеризувалися змагання в обох групах. Особливо напружено проходила фінальна гра, де зустрілись у протистоянні команди м.Нетішин та «Сангушко» м.Ізяслав. У напруженій боротьбі вміння блискуче володіти м'ячем продемонстрували волейболісти з команди м.Нетішин, які вибороли І почесне місце, ІІ місце посіла команда «Сангушко» м.Ізяслав, яка не менш захоплююче продемонструвала свої сили та жагу до перемоги, ІІІ місце – команда с.Мислятин.

По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

ФОТОКОЛАЖ

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

84
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.