Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся традиційний обласний турнір з волейболу пам'яті Олександра Кожевнікова

Відбувся традиційний обласний турнір з волейболу пам'яті Олександра Кожевнікова

Відбувся традиційний обласний турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам'яті Олександра Кожевнікова

17 березня 2018 року в м.Ізяслав відбувся традиційний обласний турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам'яті тренера-викладача Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи Кожевнікова Олександра Миколайовича.

Олександр Миколайович був справжнім професіоналом своєї справи, все життя присвятив фізичній культурі та спорту. Вихованці завжди згадують свого вчителя добрими словами та пам'ятають поради і рекомендації наставника.

У турнірі взяли участь 6 команд. Ізяславський район представляли 2 команди – «Сангушко» м.Ізяслав та молодіжна збірна команда з волейболу с.Мислятина. Гостями змагань стали команди з м.Шепетівка, м.Славута, м.Нетішин та м.Остріг.

Відкриття вже традиційного турніру розпочалося із шикування команд під звуки музичного спортивного маршу. Капітани команд підняли Державний Прапор України. З привітальним словом та побажанням гарної гри перед початком змагань виступили завідувач сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук та учень Олександра Миколайовича Віктор Дишкант, який є засновником та постійним співорганізатором цих змагань.

Учасників змагань було поділено на 2 групи. Під час турніру трибуни були заповнені глядачами та вболівальниками, які своєю активною та емоційною підтримкою надихали спортсменів на яскраву та запеклу боротьбу.

Непередбачуваністю та інтригами характеризувалися змагання в обох групах. Особливо напружено проходила фінальна гра, де зустрілись у протистоянні команди м.Нетішин та «Сангушко» м.Ізяслав. У напруженій боротьбі вміння блискуче володіти м'ячем продемонстрували волейболісти з команди м.Нетішин, які вибороли І почесне місце, ІІ місце посіла команда «Сангушко» м.Ізяслав, яка не менш захоплююче продемонструвала свої сили та жагу до перемоги, ІІІ місце – команда с.Мислятин.

По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

ФОТОКОЛАЖ

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

7
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.