Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури

Відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури

Відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури загальноосвітніх начальних закладів Ізяславського району

2 листопада на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім. О. Кушнірука відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури загальноосвітніх начальних закладів Ізяславського району. Організатор заходу виступили завідувач сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації ВіталійТкачук таспеціаліст сектору молоді та спорту Інна Гуменюк.

На семінарі було розглянуто питанняорганізації проведення змагань районної спартакіади школярів 2016-2017 навчального року для чого було складено календар даних змагань, про що учасників семінару інформував Віталій Ткачук.

Учасники семінари заслухали виступ вчителя фізичної культуриІзяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія» Валентина Нечая «Індивідуальний підхід на уроках фізичної культури з учнями 5-х класів з метою подальшої адаптації».

Після теоретичної частини семінару відбулось практичне заняття з волейболу. Його провели вчителі фізичної культури Віталій Голик, Олег Кукуріка, Михайло Лобачук. Вони розповіли присутнімпро нововведення та зміни у правилах гри у волейбол. Даліусі присутні вчителі розділились по географічному розподілу на 3 команди: північної зони, південної зони та команда вчителів шкіл І та ІІ ступенів і провели цікаве змагання з волейболу. У запеклій боротьбі перемогу отримала команда південної зони.

Усі присутні були задоволені участю у семінарі та домовились до наступної зустрічі на території Плужненського спортивного комплексу, який незабаромрозпочне свою роботу.

За матеріалами сектору молоді та спорту відділу

освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.