Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся семінар-практикум для головних бухгалтерів Ізяславського району

Відбувся семінар-практикум для головних бухгалтерів Ізяславського району

Відбувся семінар-практикум для головних бухгалтерів установ, підприємств та організацій Ізяславського району

12 вересня вприміщенні зали засідань Ізяславської районної ради відбувся семінар-практикум для головних бухгалтерів установ, підприємств та організацій Ізяславського району. Його організатором виступилаКрасилівська міжрайоннавиконавча дирекція Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втратипрацездатності.

Перед учасники семінару виступили начальник сектору надання матеріального забезпечення Хмельницького обласного відділення ФСС з ТВП Ніна Даньковська, головний бухгалтер Красилівського МРВД ХОВ ФСС з ТВП Людмила Шокот, провідний спеціаліст Красилівського МРВД ХОВ ФСС з ТВП Василь Остапчук, регіональний представник ТОВ «Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» Олена Шеманська.

Вонинадалироз'яснення законодавства у сфері соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: порядок розрахункулистів непрацездатності; порядок розрахункулистів непрацездатностіпо вагітності та пологах; пророзрахунок листів непрацездатності для демобілізованих працівників, донорів крові. Також було надано обґрунтовані роз'яснення з ряду інших питань.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськості апарату райдержадміністрації

20
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.