Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся семінар педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Ізяславщини

Відбувся семінар педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Ізяславщини

На базі Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» 12 вересня відбувся семінар педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Ізяславщини.

На зібранні, яке провела методист закладу Лариса Хмиз, були підведені підсумки організації виховної роботи в закладах освіти району за 2017/2018 навчальний рік та розглянуто основні завдання на новий 2018/2019 навчальний рік.

Також педагоги-організатори розглянули питання ролі учнівського самоврядування у формуванні громадянської свідомості підростаючого покоління. У ході семінару Лариса Хмиз наголосила на тому, що соціальні структури формують світогляд людини. Поза соціальним середовищем людина позбавлена можливості визначити сенс свого життя. А оскільки для учнів школа є основною соціальною структурою, то закономірним постає питання про створення школи майбутнього, яка плекала творчу особистість, забезпечувала умови для повноцінного фізичного, психічного, соціального й духовного розвитку вихованців, формувала людину, здатну будувати демократичну державу.

Це вимагає пошуку нової парадигми виховання, нової логіки, інноваційних технологій організації навчання й виховання для створення школи ХХІ століття – школи самореалізації особистості, школи полікультурного виховання, в якій дійсно утверджувалася б особистісно-розвивальна педагогіка.

Також було звернуто увагу педагогів-організаторів району на системностіроботи у напрямку патріотичного виховання учнівської молоді, а не на проведенні разових заходів. Виступаючими було акцентовано, що головною метою національно-патріотичного виховання є формування особистісних рис громадянина України, набуття молодими громадянами соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, інтелектуальної, правової, трудової, екологічної культури.

Також учасники семінару розглянули питання технологічного забезпеченняформування соціальної поведінки учнів.


За матеріалами відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

109
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.