Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся семінар «Групова профконсультація»

Відбувся семінар «Групова профконсультація»

Відбувся семінар «Групова профконсультація»

14 серпня в Ізяславському районному центрі зайнятості у рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфер протидії торгівлі людьми в Україні», відбувся семінар «Групова профконсультація», в якому взяли участь 20 безробітних. Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади. Виконавчим партнером Проекту у Хмельницькій області є Благодійний Фонд «Ксена» (президент О.Устинова). Метою заходу є підвищення інформованості громадян про глобальну проблему нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми, а також заохочення активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Під час зустрічі голова БФ «Ксена» Оксана Устинова та директор Центру соціально-психологічної допомоги Алла Андрейчак розкрили зміст поняття «торгівля людьми», ознайомили присутніх із можливостями легального працевлаштування за кордоном, надали інформацію про механізми діяльності злочинних формувань у сфері торгівлі людьми, шляхи запобігання трудовому рабству, поради та застереження виїжджаючим за кордон. Присутні мали змогу ознайомитися з тим, як діяти та куди звертатись у разі, якщо вони потрапили у подібну ситуацію. Представник Фонду звернула увагу на правильність оформлення документів при виїзді за кордон на роботу.

В Україні вже близько 300 громадян отримали від держави статус осіб, що постраждали від торгівлі людьми. Серед них — чоловіки, жінки та діти. У Хмельницькій області таких статусів три, більше 30 осіб у 2017 році ідентифіковані БФ «Ксена» як постраждалі від злочину торгівлі людьми та отримали реінтеграційну допомогу. Постраждалим особам надається соціальний супровід, разова матеріальна виплата, медична та психологічна допомога, підтримка центрів зайнятості і органів місцевого самоврядування. Значну реабілітаційну підтримку надає БФ «Ксена» у партнерстві з міжнародними організаціями.

У контексті обговорення розглянутих питань кожний із присутніх мав змогу висловити свою думку щодо актуальності цієї проблеми для українського суспільства та отримати відповіді на питання, що стосуються попередження торгівлі людьми та легального працевлаштування.

За матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

57
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.