Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся семінар для Ізяславського міського та сільських голів району

Відбувся семінар для Ізяславського міського та сільських голів району

Відбувся семінар для Ізяславського міського та сільських голів району

6 лютого поточного року в залі засідань районної державної адміністрації відбувся семінар за участю Ізяславського міського та сільських голів Ізяславщини.

На семінарі голова районної державної адміністрації Борис Яцков проінформував його учасників про підсумки проведення співбесід з головами районних державних адміністрацій, міськими (міст обласного значення) головами, головами об'єднаних територіальних громад з питань збалансування бюджетів, дотримання вимог законодавства щодо мінімальної заробітної плати, заходів з підвищення енергоефективності об'єктів бюджетної сфери та соціально-економічного розвитку територій на 2017 рік. Крім того, Борис Олександрович звернув увагу керівників територіальних громад на ті проблемні питання, наякі було вказано для Ізяславщини під час співбесіди. Зокрема, було звернуто увагу на збалансування місцевих бюджетів на 2017 рік, модернізацію та вдосконалення освітянської галузі, підготовку інвестиційних проектів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, дотримання законодавства щодо єдиних соціальних внесків та податків, рівня заробітної плати та зайнятості населення, здійснення керівниками на місцях заходів щодо соціально-економічного розвитку кожної територіальної громади.

Також під час проведення семінару було розглянуто питання забезпечення виконання на місцях положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 6 грудня 2016 року № 1774-VIII.

Керівником районної державної адміністрації, депутатом Хмельницької обласної ради Борисом Яцковим було звернуто особливу увагу на забезпечення на місцях виплати мінімальної заробітної плати працівниківсуб'єктів господарювання усіх форм власності.

Також учасникам семінару було наголошено на тому, що органи місцевого самоврядування при здійсненні повноважень у сфері контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення можуть проводити перевірки на підприємствах, в установах та організаціях, що перебувають у комунальній власності відповідної територіальної громади. Крім того, органи місцевого самоврядування з питань здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади можуть виступати з ініціативою щодо перевірок, організовувати їх проведення, а при здійсненні повноважень у сфері контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення проводити перевірки на підприємствах, в установах та організаціях, що не перебувають у комунальній власності, а також фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників.

З питання дотримання бюджетного законодавства перед учасниками семінару виступив начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель.

За матеріалами сектору організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації

98
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.