Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся семінар бібліотечних працівників Ізяславського району

Відбувся семінар бібліотечних працівників Ізяславського району

Відбувся семінар бібліотечних працівників Ізяславського району

Днями в Ізяславській центральній районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району «Пріоритетні напрямки роботи бібліотек в умовах інформатизації суспільства».

Відкрила семінар директор центральної районної бібліотеки Ірина Кальніцька. Ірина Євгенівна розповіла про зміни, які необхідно внести до адресної частини системи електронної звітності, наголосила на забороні Указом Президента України «Про застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» ряду соціальних мереж та окремих сервісів, які використовувались в роботі бібліотек.

Завідувач сектору культури районної державної адміністрації Марія Кучерук розповіла про основні напрямки роботи бібліотечних закладів в процесі підготовки до осінньо-зимового періоду.

Провідний методист районної книгозбірні Галина Кузьмук проаналізувала роботу бібліотек району за 2016 рік та перше півріччя 2017 року, наголосила на недоліках в роботі та вказала шляхи їх вирішення. Бібліотекар Г.Алексійчук ознайомила колег з чинним законодавством щодо декомунізації та обмеження доступу до літератури антиукраїнського змісту, наголосила на своєчасному списанні літератури та веденні картотек.

Бібліограф Тетяна Гайдашук наголосила на значущості краєзнавчої діяльності бібліотек та подальшій активізації роботи в даному напрямку. Бібліотекар юнацького абонементу Тетяна Лісовик вказала на важливість роботи з юнацтвом та дала поради щодо роботи з даною категорією читачів. Провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей Алла Тітарчук розповіла про програми й акції обласної бібліотеки та закликала колег з району активно брати участь в них, повідала про основні напрямки діяльності по роботі з дітьми на друге півріччя 2017 року.

Також під час семінару бібліографом районної бібліотеки був проведений тренінг «Медіаграмотність як спосіб комунікації у сучасному світі». Ознайомила присутніх з ключовими принципами медіа грамотності, поняттями «джинса», «фейк», як вирізнити достовірну і недостовірну інформацію, визначити рівень довіри до ЗМІ.

За матеріалами центральної районної бібліотеки

67
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.