Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся районний турнір з міні-футболу серед учнівської молоді

Відбувся районний турнір з міні-футболу серед учнівської молоді

Відбувся районний турнір з міні-футболу серед учнівської молоді, присвячений 95 річниці утворення Ізяславського району

За ініціативи вчителя фізичного виховання Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Луцика Віталія спільно із сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 10-11 березня в приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи відбувся районний турнір з міні-футболу серед учнівської молоді, присвячений 95-ій річниці утворення Ізяславського району.

У змаганнях взяли участь 8 команд із загальноосвітніх навчальних закладів району: Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст., Плужненської НВК, Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст., Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст., Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст. та Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім… О.Кушнірука.

Урочисте відкриття турніру розпочали з підняття Державного прапору України. Із вітальним словом до присутніх звернувся завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук, котрий зазначив: «Футбол — це один із наймасовіших і найпопулярніших видів спорту. Мені завжди дуже приємно бачити, як багато людей приходить на матчі, що відбуваються у нашому місті. Це дуже гарний приклад для наслідування іншим районам, адже основна мета турніру – популяризація футболу серед дітей та молоді нашого району, прищеплення інтересу до занять фізичними вправами та спортом».

Щоб показати велич Ізяславського району, наші спортсмени як ніколи виявили свій спортивний характер, наполегливість та жагу до перемоги. Увесь турнір проходив у напруженій і цікавій боротьбі та найбільш запеклими були ігри у фінальній частині змагань.

Матч за ІІІ місце зафіксував перемогу команди Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст. У фінальному двобої зійшлися команди Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука, де матч повністю виправдав звання фінального і пройшов у безкомпромісній та напруженій боротьбі. У підсумку перемогу здобула команда Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім… О.Кушнірука.

Після закінчення фінальної гри відбулося урочисте закриття турніру. Організатори та судді змагань визначили найкращих гравців за амплуа:

«кращий воротар» — Демчук Андрій (Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука);

«кращий захисник» — Дмитрук Михайло (Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

«кращий нападник» — Дзюбюк Дмитро (Ліщанська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Усіх призерів змагань привітали директор ТОВ «Михнівські Лани» Василь Харчук та завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталій Ткачук. Вони нагородили призерів кубками, медалями та грамотами, а кращих гравців — цінними призами.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.