Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся районний семінар-практикум для організаторів гри "Сокіл" ("Джура"

Відбувся районний семінар-практикум для організаторів гри "Сокіл" ("Джура"

Відбувся районний семінар-практикум для організаторів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

19 квітня на базі Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбувся районний семінар-практикум для організаторів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в загальноосвітніх навчальних закладах Ізяславського району «Технології впровадження Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в системі освіти".

Свій літопис у системі освіти України дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра «Сокіл» («Джура») Українського козацтва розпочала у грудні 2003 року, коли побачив світ наказ Міністерства освіти і науки України № 855. У навчальних закладах Хмельницької області запроваджуватись почала з 2009 року.

Відкриваючи семінар-практикум, методист районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» Лариса Хмиз зазначила, що в сучасних суспільно-політичних реаліях та умовах зовнішньої агресії з боку Росії, спрямованої на знищення України як самостійної і суверенної держави, національно-патріотичне виховання є пріоритетним питанням. Також Лариса Іванівна підкреслила, що сьогоднішній семінар є унікальною можливістю не тільки зібратись разом, обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, а й обговорити наболілі питання та проблеми і окреслити шляхи їх вирішення.

Національно-патріотичне виховання – це, перш за все щоденна системна робота, що повинна проводитися на рівні закладів освіти. Саме дитячо-юнацька військово-патріотична гра ''Сокіл" (''Джура") надає можливість активно залучати учнівську молодь до заходів, що дають змогу привернути увагу до проблем становлення нашої державності, боротьби за незалежність, відновлення та збереження історичної пам'яті та надбань народу, формуванню у дітей високого сенсу життя, глибокої любові до нації, самовідданого служіння Батьківщині. Усі етапи гри мають на меті показати результати саме такої роботи.

Також в ході семінару-практикуму неодноразово було зазначено, що основоположною ідеєю гри «Сокіл» («Джура») є різнобічний розвиток дитини: у спорті, краєзнавстві, історії на принципах патріотизму та національної самосвідомості. Також було акцентовано увагу учасників заходу на тому, щозмагальний елемент гри на рівні шкільних і районних етапів є дуже важливим, однак не головним. Ці заходи мають бути направлені на згуртування учасників гри, пробудження духу єдності та братерства, адже філософія гри саме у побратимстві, спочатку у роях, потім у куренях, і т.д.

У ході семінару учасники у формі «круглого столу» обмінялися пропозиціями щодо активізації впровадження дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Під час практичної частини заходу було сформовано групи, які опрацьовували різноманітні ситуаційні завдання.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.